شناسه : 1447324

تقدیر استاندار از پرسنل فرمانداری یزد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد ،‌محمد رضا فلاح زاده استاندار با توجه به کسب رتبه ی نخست فرمانداری یزد در ارزیابی عملکرد در بین فرماندارهای استان که از سوی وزارت کشور انجام شده است از پرسنل فرمانداری یزد تقدیر کرد.

محمد رضا فلاح زاده در این لوح آورده است : آنچه برای همیشه باقی می ماند خدمات خالصانه و صادقانه به اسلام و قرآن است و اخلاص رشته ای است که آدمی را به جاودانگی ها پیوند می زند.توفیق حیات و نظام مقدس جمهوری اسلامی در سایه سار ولایت صفا بخش ولایت مطلقه فقیه ، نعمت بزرگی است که حمد و سپاس مستمر الهی را می طلبد و چون صدای سخن عشق است که نوید وصال و رستگاری می دهد.

وی در ادامه افزوده است: به مصداق « من لم یشکر المنعم من المخلوقین لم یشکر ا... عزوجل» از تلاشها و مساعی صورت گرفته در خصوص «کسب رتبه ی نخست ارزیابی عملکرد در بین فرمانداریهای استان » صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم.

استاندار در پایان موفقیت روز افزون و عزت و سرفرازی همگان را در ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) را در راستای آرمانهای بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت ا... العظمی خامنه ای (مدظله العالی) را مسئلت نموده است.

آدرس کوتاه :