شناسه : 700714
فرماندار يزد:

تفكر و انديشه ناب شهيد بهشتي بايد الگوي همه عموم افرادجامعه قرار گيرد


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، عزيزا...سيفي ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهداي هفتم تير گفت: تفكر شهبد بهشتي بايد به عنوان الگوي عملي همه افراد جامعه قرار گيرد.
فرماندار يزد:

عزيزا...سيفي در اين خصوص با بيان اينكه واقعه 7 تير سال 60 به عنوان نقطه عطفي در تاريخ انقلاب اسلامي به شمار مي رود افزود: اين فاجعه بزرگ موجب شد تا مردم ايران اسلامي مستحكم تر از گذشته بر روي آرمانهاي امام و انقلاب خود ايستادگي كنند.

فرماندار اظهار داشت: فاجعه هفتم تير را مي توان در واقع دشمني بی پرده استكبار و منافقين  را با انقلاب بع تمام جهانيان نشان داد و در اين زمينه دشمنان انقلاب تصمیم گرفتند با از بين بردن نيروهاي مخلص به امام و انقلاب نقشه هاي خود را براي از بين بردن نظام و انقلاب عملياتي سازند.

وي با تأكيد به اينكه تفكر و انديشه ناب شهيد بهشتي بايد الگوي همه عموم افرادجامعه قرار گيرد خاطر نشان كرد: آگاهی و شناخت بیشتر مردم با تفكرات و نظرات بزرگان و عالماني چون شهيد دكتر بهشتي و يارانش مي تواند مقاومت در برابر توطئه هاي داخلي و خارجي ، استحكام پايه هاي نظام و ... را به همراه داشته باشد.

فرماندار در پايان با گراميداشت ياد و خاطره تمامي شهداي انقلاب وهشت سال دفاع مقدس افزوده است به طور قطع خون پاک شهدا تضمین کننده و تثبیت کننده راه انقلاب و نظام مقدس جمهوري اسلامي مي باشد.

آدرس کوتاه :