شناسه : 701334
فرماندار یزد:

تعاونی های در توسعه پایدار اقتصادی نقش تأثیرگذاری دارند


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد ،‌عزیزا...سیفی در بازدید از نمایشگاه توانمندی های تعاون در استان یزد بر نقش تأثیرگذار تعاونی ها در توسعه پایدار اقتصاد تأکید کرد.
فرماندار یزد:

عزیزا...سیفی در این بازدید با بیان اینکه تعاون در اندیشه ی دینی معارف اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران جایگاه ویژه ای دارد خاطر نشان کرد: ملاک اصلی فعالیت تعاونی در دین مبین اسلام و ایرانی اسلامی ترویج ارزشهای انسانی ، عدالت اجتماعی که اینها می تواند رشد و توسعه همه جانبه کشور را فراهم سازد.

فرماندار با اشاره به اینکه تعاونی های در توسعه پایدار اقتصادی نقش تأثیرگذاری دارند افزود: تعاونی ها در شرایط حاضر یک راهکار مناسب براى توسعه اقتصادى پایدار به شمار می آیند که همگام با سیاست‌هاى دولت در بهبود شرایط زندگى، کار، تولید و ارتقاى سطح درآمد و وضعیت اجتماعى مردم مؤثر می باشند.

وی ضمن تقدیر و تشکر از برگزاری نمایشگاه توانمندی های بخش تعاون در استان یزد اظهار داشت: برگزاری این چنین نمایشگاه هایی می تواند در راستای اهداف سند چشم انداز بیست ساله و سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی ابلاغ شده از سوی مقام معظم رهبری، توسعه بیش از پیش بخش تعاون را به همراه داشته باشد.

 

آدرس کوتاه :