شناسه : 700014
فرماندار یزد:

تعالی و پیشرفت هر جامعه مرهون تلاش معلمان است


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد, عزیزا...سیفی در پیامی به مناسبت 12 اردیبهشت ضمن گرامیداشت سالروز شهادت استاد شهید دکتر مرتضی مطهری این روز را به معلمان زحمتکش دیار دارالعباده و دارالعلم یزد تبریک گفت.
فرماندار یزد:

عزیزا...سیفی در این پیام با بیان اینکه  تعالی و پیشرفت هر جامعه مرهون تلاش معلمان می باشد آورده است بي شك همه پيشرفت‌هاي حاصل در مسير زندگي نشات گرفته از رشد و پويايي فكر و گسترش انديشه‌ورزي است و در هر جامعه‌اي كه از فرصت انديشه معلمان بهتر استفاده شود توسعه و پيشرفت رونقي دو چندان خواهد يافت.

فرماندار با تأکید به اینکه  دانایی، اندیشیدن و نوآوری، از ویژگی های معلمی است افزوده معلمان باید همگام با علوم روز پیش روند و در این زمینه معلم موفق کسی است که به اطلاعات پیشین خود بسنده نکرده، با فراگیری همیشگی دانش، در شکوفایی علمی دانش آموزان خود نقش مهمی ایفا کند.

رئيس شوراي آموزش و پرورش شهرستان همچنین  خاطر نشان كرده است بي شك معلمان به عنوان هدايتگران آينده سازان كشور به سمت پيشرفت و تخصص نقش مهمي را در تحقق شعار حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی دارند.

وي با گراميداشت ياد و خاطره معلم بزرگ اخلاق ، استاد شهيد مرتضي مطهري اظهار داشته است معلمان و فرهنگیان گرامی باید با الگوی پذیری از استاد شهید در سايه توجهات حضرت ولی عصر(عج)، رهنمودهاي امام خميني (ره) و منويات مقام معظم رهبري (مدظله العالي) در جهت شکوفا ساختن هرچه بیشتر دانش آموزان و آینده سازان ایران زمین در عرصه هاي قدم بردارند.

آدرس کوتاه :