شناسه : 694715
فرماندار یزد:

تجهیز شعب اخذ رأی به امکانات رایانه ای نیازمند همکاری تمام دستگاههای اجرایی است


به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان یزد، عزیزالله سیفی فرماندار در جلسه کمیته فناوری اطلاعات تأکید کرد: بنابر بخشنامه هایی که از ستاد انتخابات کشور ابلاغ شده است تمام دستگاههای اجرایی ملزم هستند در تا برگزاری انتخابات باشکوه نهایت همکاری را داشته باشند.
فرماندار یزد:

عزیزالله سیفی در این جلسه با بیان اینکه روز 12 اسفند ماه روز نابودی و شکستی دیگر برای دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران خواهد بود گفت: دشمن با تحریمهای بی اثر قصد دارد بین مردم و مسئولین تفرقه بیندازد و حضور مردم را در پای صندوقهای رأی کمرنگ نماید ولی ملت آگاه و همیشه در صحنه ایران اسلامی با بصیرت بالای خود بار دیگر دشمن را در روز 12 اسفندماه با شکستی دیگر مواجه خواهند کرد.

فرماندار با اشاره به این نکته که نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از بسیاری از جهات حائز اهمیت است خاطر نشان کرد: یکی از اصلی ترین ارکان این انتخابات برگزاری آن به صورت رایانه ای می باشد که تمامی دستگاههای اجرایی بنابر بخشنامه های ابلاغی از سوی ستاد انتخابات کشور ملزم به همکاری در برگزاری انتخاباتی با شکوه می باشند.

در ادامه نقدی مسئول کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات شهرستان گفت: در زمینه تجهیز شعب اخذ رأی به امکانات سخت افزاری و نرم افزاری مکاتباتی با ادارات و نهادهای شهرستان صورت گرفته است و بحمدالله در روز برگزاری انتخاباتی با هیچ گونه مشکلی دراین زمینه مواجه نخواهیم شد.

وی افزود:با به کارگیری متخصصین وکارشناسان زبده در بخش IT و فراهم آوردن تمام امکانات لازم توانسته ایم مانورهای ، ثبت نام از داوطلبین و فرآیندهای بعدی انتخابات را بدون هیچ مشکل و در کمترین زمان انجام دهیم و به لطف خدا تا کنون کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات شهرستان یزد در تمامی مراحل پیشرو بوده است.

آدرس کوتاه :