شناسه : 154131100

تجلیل از اعضای ستاد خدمات سفرهای نوروزی يزد


اعضای ستاد خدمات سفرهای نوروزی شهرستان يزد توسط فرماندار تجلیل شدند.

اعضای ستاد خدمات سفرهای نوروزی يزد توسط فرماندار تجلیل شدند.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد : فرمانداريزدطی جلسه‌ای از تلاش‌های شبانه‌روزی جمعی از مسئولین و اعضای ستاد خدمات سفر شهرستان يزد که در طول سال ۹7به‌ویژه ایام  نوروزی 98 در ارائه خدمات ارزنده برای مسافرین فعالیت کرده بودند با اهداء لوح ،تقدیر و قدردانی کرد.

سيد محمد رستگاري  در این جلسه با اشاره به اهمیت سفرهای نوروزی و استقبال از میهمانان نوروزی گفت :تلاش همه‌جانبه  متصديان  ستاد خدمات سفر شهرستان يزددر تعطيلات نوروزي سال 98فضايي شاد توأم با امنيت و آرامش براي مسافران و ميهمانان نوروزي ايجاد كرد و با اقدام به‌موقع  دستگاه‌های مربوطه درجهت رفاه حال مردم و میهمانان نوروزی، ایام عید را به‌خوبی  سپری نمودیم.

سيد محمد رستگاري در ادامه خاطرنشان کرد: بایستی در چنین مواقعی نقاط ضعف و قوت اقدامات انجام‌شده را بررسي واز هم‌اکنون  نسبت به رفع نواقص و تقویت نقاط ضعف دقت لازم را داشته باشیم.

فرمانداريزد دربخشی دیگر از مطالب خود با اشاره به پتانسیل و ظرفیت‌های گردشگري شهر ميراث جهاني يزد افزود : با همدلي و همکاری یکدیگر از همه توان خود و ظرفیت‌های موجود در جهت فراهم نمودن بسترهای لازم برای حضور بیشتر مسافران و گردشگران عزیز به نحو احسن استفاده نماييم .

سيد محمد رستگاري در ادامه از همه متصديان ستاد خدمات سفر شهرستان تقدیر و تشکر به عمل آورد.

لازم به ذکر است در ابتداي جلسه  هریک از اعضای ستاد خدمات سفر يزد گزارشی از فعالیت‌ها و خدمات ارائه‌شده در طول سفرهای نوروزی  را ارائه کردند.


آدرس کوتاه :