شناسه : 3443759

تأکید فرماندار یزد بر ساماندهی ورودی های شهر یزد


جلسه ساماندهی ورودی شمالی شهر یزد با حضور شاکری شمسی فرماندار،‌ نقدی معاون فنی و عمرانی فرمانداری ، رئیس شورای اسلامی و شهردار زارچ و جمعی دیگر از مسئولین تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، محمود شاکری شمسی در این جلسه با بیان اینکه  وضعیت ورودی های شهر یزد به هیچ عنوان زیبنده مرکز استان و  مردم شهر نمی باشد افزود: علی رغم قرار گرفتن استان و به تبع آن شهرستان یزد در چهارراه مواصلاتی کشور ، متأسفانه مبادی ورودی و خروجی شهر یزد نامطلوب است که این امر مسائل مختلفی را در بر داشته است.

فرماندار یزد اظهار داشت: ساماندهی ورودی های غرب،‌جنوب ، شمال و بلوار آزادگان شهر  یزد یکی از دستور کارهای مهم فرمانداری است که امیدواریم با تلاش و همراهی سایر نهادهای مسئول در این زمینه این ورودی های به نحو شایسته ساماندهی و زیباسازی شوند.

وی با اشاره به اینکه ورودی شمالی شهر یزد به عنوان یکی از محورهای پرتردد می باشد خاطر نشان کرد: در حال حاضر شاهد این هستیم که برخی از افراد برای کسب منافع شخصی با تعدی به حریم راه و نیز تخلیه نخاله ساختمانی صحنه های زشتی را در این ورودی به وجود آورده اند.آدرس کوتاه :