شناسه : 696387
فرماندار يزد:

بيت شهيد صدوقي در طول دوران انقلاب منشاء خدمات ارزنده اي به نظام جمهوري اسلامي بوده است


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، عزيزا...سيفي فرماندار در پيامي به مناسبت سي امين سالگرد شهادت چهارمين شهيد محراب آيت ا...صدوقي و سالگرد امام جمعه فقيد يزد حجت الاسلام والمسلمين صدوقي از عموم مردم دعوت كرد تا با حضور گسترده در مراسم بزرگداشت آنان شركت نمايند.
فرماندار يزد:

عزيزا...سيفي در اين پيام آورده است آيت ا...شهيد صدوقي كه قبل از انقلاب در رأس حركت گسترده مردم عليه طاغوت و بعد از انقلاب در سكان امام جمعه شهر هميشه به عنوان هدايتگر و راهنماي مردم و خاري در چشم دشمنان به اين نظام و انقلاب بوده است .

وي در اين پيام خاطرنشان كرده است: 11تير، سالروز شهادت مظلومانه شهيد صدوقي  به دست منافقان كوردل يادآور تلخ‌ترين خاطرات براي مردم استان يزد است.

سيفي در ادامه پيام با اشاره به اينكه بيت شهيد صدوقي در طول دوران انقلاب منشاء خدمات ارزنده اي به نظام جمهوري اسلامي بوده است افزوده شهيد صدوقي و امام جمعه فقيد يزد حجت الاسلام والمسلمين شيخ محمد علي صدوقي با تدبير تمام همت و تلاش خود را در زمينه توسعه و آباداني ديار دارالعباده و دارالعلم يزد به كار بسته اند.

فرماندار يزد ضمن تشكر و قدرداني از عموم مردم دارالعباده كه تاكنون در صحنه هاي مختلف حضور چشمگيري داشته اند از مردم دعوت كرد تا با حضور در مجلس بزرگداشتي كه به مناسبت سي امين سالگرد شهادت چهارمين شهيد محراب آيت ا...صدوقي و سالگرد امام جمعه فقيد يزد حجت الاسلام والمسلمين صدوقي ،شنبه مورخ 10/4/1391 بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد روضه محمديه (حظيره) برگزار مي شود شركت نموده تا ضمن بزرگداشت ياد و خاطره آن مرحوم بار ديگر با آرمانهاي رهبر كبير انقلاب اسلامي و همچنين مقام معظم رهبري تجديد بيعت كنند.ضمناً در روزهاي يك شنبه و دوشنبه 11 و 12 تيرماه در بيت سومين شهيد محراب بعد از نماز مغرب و عشاء مراسمي برقرار است.

 

آدرس کوتاه :