فرماندار يزد مطرح كرد:

بهبود سهم اعتبارات بخش زارچ

فرماندار يزد در شوراي اداري بخش زارچ با اشاره به اينكه علي رغم مشكلات مالي دولت با پیگیری‌های صورت گرفته اعتبارات مطلوب تري نسبت به سال گذشته براي شهرستان يزد مصوب شده است؛ اظهار داشت: به تبع شهرستان يزد اعتبارات بخش زارچ نيز نسبت به سال گذشته بهبود يافته است.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، شوراي اداري بخش زارچ با حضور نماينده مردم يزد و اشكذر در مجلس شوراي اسلامي، فرماندار يزد، معاون فني و عمراني فرمانداري، امام‌جمعه بخش زارچ، بخشدار زارچ و جمعی از مديران استان، شهرستان و بخش زارچ برگزار شد.
«مصطفي سالاري» در اين نشست ضمن تسليت رحلت رئيس تشخيص مصلحت نظام حضرت ايت الله هاشمي رفسنجاني و شهادت جمعي از آتش‌نشانان فداكار تهران در حادثه پلاسكو بابیان اينكه مهم‌ترین بحث و هدف خدمتگزاري به مردم است تأکید كرد: ضرورت دارد مسئولان ادارات شهرستان و بخش زارچ علاوه بر ايجاد زمينه جذب بودجه‌های استاني، پیگیری‌های لازم را براي اختصاص بودجه‌های ملي نيز به‌کارگیرند.
عالی‌ترین مقام اجرايي شهرستان يزد با اشاره به اينكه تأمین بودجه و اعتباربخشی از كار دستگاه‌های اجرايي است؛ تصريح كرد: در بسياري از مواقع تعامل و همكاري بين ادارات بيشتر از بودجه می‌تواند راهگشاي مشكلات باشد كه لازم است اين مهم موردتوجه مديران دستگاه‌های اجرايي شهرستان قرار گيرد.
فرماندار يزد در ادامه با اشاره به اينكه دولت تدبير و اميد تكريم ارباب‌رجوع را يكي از اولویت‌های خود می‌داند به رعايت اين اصل در ادارات شهرستان و بخش زارچ تأکید كرد.
وي در بخش ديگري از سخنانش خاطرنشان كرد: از ابتداي روي کار آمدن دولت تدبير و اميد فعالیت‌های زيرساختي و زيربنايي وسيعي در كشور آغاز شد كه از نمونه‌های مهم آن طرح تحول سلامت و برجام است.
سالاري ابراز اميدواري كرد كه پس از اجراي برجام در كشور در حوزه صنعت و اقتصاد شکل‌گرفته است و افزايش سرمایه‌گذاری‌های داخلي و خارجي مشكلات مالي و اجتماعي در حوزه هاي اشتغال و اعتبارات مرتفع شود و شاهد توسعه بیش‌ازپیش ايران اسلامي و به‌ویژه استان و شهرستان يزد باشيم.