شناسه : 1447704
فرماندار یزد:

بسیج مایه افتخار و سربلندی ایران اسلامی است


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، عزیزا...سیفی فرماندار در پیامی آغاز هفته بسیج را به همه بسیجیان سرافراز ایران اسلامی تبریک گفت.
فرماندار یزد:

عزیزا...سیفی در این پیام با بیان اینکه بعد از انقلاب اسلامی بسیج توانمندی های تحسین برانگیز و عظیمی را به نمایش گذاشته است خاطر نشان کرده : به اعتراف همگان این قدرت و توان عظیم خودجوش بسیج در راه اعتلای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی به کار گرفته شده و امروز بسیج مایه افتخار و سربلندی ایران اسلامی است.

فرماندار با اشاره به اینکه مهم ترین و اصلی ترین فکر و دغدغه بسیج، حفظ ارزش ها و باورهای انقلاب اسلامی می باشد آورده است : بسیجیان بر این امر واقفند که ارزشهای بجا مانده از انقلاب و هشت سال دفاع مقدس حاصل خون کسانی که است که از جان خود برای پایداری، استقلال و آزادگی این سرزمین گذشته اند.

وی  در ادامه آورده است : تفکر سازنده بسیجی در جامعه می تواند کشور را در مقابل حوادث و ناملایمات بیمه کند، چرا که در تفکر بسیجی ایستادگی و شهادت و اطاعت از ولایت، با بینش و معرفت وجود دارد و این عوامل سد محکمی در مقابل سیلاب های خانه برانداز و مخرّب دشمنان دین و مرز و بوم است.

فرماندار اظهار داشته است : بسيج يك منظومه فكري است كه در همه عرصه‌هاي سياسي، نظامي، اقتصادي، علمي و فرهنگي، نيل به اهداف بلند قله‌هاي رفيع عزت و افتخار را هموار مي‌سازد.

سیفی در پایان با گرامیداشت یاد و خاطره همه ی شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ، فرا رسیدن هفته بسیج را به همه بسیجیان غیرتمند کشور اسلامی تبریک گفته و عزت همه بسیجیان عزیز را در پرتو عنایات امام عصر (عج) و منویات رهبری معظم انقلاب (مدظله العالی) از خداوند قادر متعال مسالت نموده است.

 

آدرس کوتاه :