شناسه : 693775
فرماندار يزد:

بسيج يك حركت اجتماعي و بزرگي است كه در برابر هجمه هاي ابرقدرتها از ارزشهاو آرمانهاي انقلاب اسلامي حفظ و صيانت مي كند.


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، عزيزالله سيفي فرماندار يزد با در همايش فرماندهان پايگاه بسيج ادارات شهرستان يزد كه در فرمانداري تشكيل شد به نقش كليدي بسيج در كشور تأكيد كرد.
فرماندار يزد:

عزيزالله سيفي با اشاره به اينكه بسيج يك حركت اجتماعي و بزرگي است كه در برابر هجمه هاي ابرقدرتها از ارزشهاو آرمانهاي انقلاب اسلامي حفظ و صيانت  مي كند گفت: نقش بسيج و  بسيجيان در عرصه هاي مختلف فرهنگي ، اجتماعي و سياسي كشور بارز است و روشن است  و اين قشر  همواره در مواجه با چالش ها و آسيب هاي فرهنگي اجتماعي جامعه پيشرو بوده اند.

فرماندار با تأكيد به اينكه بسيج بايد در تمامي ابعاد و زمينه ها ظرفيت سازي كند خاطر نشان كرد پايگاههاي بسيج بايد جاذبه ي حداكثري و دافعه حداقلي  و از انسجام دروني برخوردار باشند.

وي همچنين در خصوص انتخابات نيز گفت: پايگاههاي بسيج بايد در تمامي صحنه هاي انقلاب حضور داشته باشند از جمله انتخابات تا انشاءاله مثل هميشه حضور حداكثري در پاي صندوقهاي رأي داشته باشيم و دشمنان را نااميد سازند.

در ادامه فرزاد فرمانده پايگاه بسيج حوزه 2 ادارات با بيان اينكه برگزاري حلقه هاي صالحين يكي از رسالتهاي مهم بسيج است تصريح كرد از اهداف مهم تشكيل حلقه هاي صالحين  حفظ و حراست از دستاوردهاي انقلاب اسلامي ، مقابله با جنگ نرم ،تعالی معنوی توأم با رشد ایمان آگاهانه و بصیرت بسیجیان و ... مي باشد كه بايد فرماندهان پايگاه بسيج ادارات با تلاش بيشتري در اين زمينه فعاليت كنند.

سيفي در پايان ضمن تقدير و تشكر از فعاليتهاي انجام شده در جهت تقويت هم جانبه بنيه بسيج خواست تا اعضاي شوراي پايگاه ها جهت  با بصيرت يابي  در صدد تحليل و بررسي شرايط حاكم بر كشور و جهان باشند.

آدرس کوتاه :