شناسه : 159031854

برگزاری هفتمین جلسه ستاد راهبری ومدیریت اقتصاد مقاومتی شهرستان یزد


هفتمین جلسه ستاد راهبری ومدیریت اقتصاد مقاومتی شهرستان یزددر سال 99با دستورکار نشست علمی و اجرایی پیرامون مباحث شرکتهای استارت آپ در محل سالن ولایت فرمانداری یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزددر این جلسه سید محمد رستگاری فرماندار یزد هدف از برگزاری این نشست را استفاده از تجربیات شرکت های استارت آپ و رفع موانع و مشکلات آنها عنوان و با بیان اینکه در جلسه‌ای که با مسئولین پارک علم و فناوری داشتیم موضوعات مختلفی طرح و از آنجا که لازم است از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری در جهت رفع نیازها و مشکلات استفاده شود این جلسه تشکیل تاراهکار ها و پیشنهادات خود را بیان نمایند.
در ادامه فرمانداریزد بر همکاری بیشتری بین دستگاه‌های اجرایی با شرکت‌های دانش‌بنیان در پارک و علم و فناوری تاکید نمود.
همچنین  شهرام شکوهی معاون علم و فناوری با بیان اینکه وامهای تبصره ۱۸ اداره کار برای شرکت‌های فناوری مطرح ارائه نمی‌شوندخواستاراستفاده شرکت های فناور از تبصره ۱۸ شد.
در پایان پس از بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل مطرح شده تصمیماتی اتخاذ ومقرر شد شرکت های پارک علم و فناوری با ارائه مصادیق مشخص مشکلات و موانعی که با ادارات و موسسات دولتی و بخش خصوصی دارند را با ارائه راهکار برای حل موانع به فرمانداری اعلام تادر جلسه آتی با دعوت از ادارات نسبت به تسهیل آن اقدام شود.


آدرس کوتاه :