شناسه : 160023985
به ریاست فرماندار یزد؛

برگزاری سومین جلسه هماهنگی انتخابات شهرستان یزد


سومین جلسه هماهنگی انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا ی شهرستان به ریاست فرماندار یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد؛ سومین جلسه هماهنگی انتخابات شهرستان یزد به ریاست سید محمد رستگاری  فرماندار یزد و با حضورمدیران ادارات آموزش و پرورش و نواحی یک و دو  و اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان برگزار شد.
در ابتدا  این جلسه سید محمد رستگاری فرماندار یزد با ارائه گزارشی از برگزاری همایش آموزشی منطقه‌ای با حضور فرمانداران و کارشناسان انتخابات در خصوص فرآیند برگزاری انتخابات آینده توضیحاتی را بیان نمودو ضمن تشکر از حضور اعضا در جلسه بر ضرورت بررسی فرآیند برگزاری انتخابات دوره گذشته و شناسایی نقاط ضعف و قدرت آن تاکید کرد.
سید محمد رستگاری  فرماندار یزد همچنین ضمن اشاره به فصل الخطاب بودن قانون در روند برگزاری انتخابات و رصد کامل فضای انتخاباتی شهرستان، گفت: طی زمان باقیمانده تا برگزاری انتخابات بایستی تمام کمبودها و نواقص در شهرها و روستاها شناسایی شود و البته اطلاعیه‌ها و ابلاغیه‌های ستاد انتخابات کشور در نحوه برگزاری انتخابات کاملا اجرایی خواهد شد.


آدرس کوتاه :