شناسه : 695195
فرماندار یزد:

برگزاری انتخابات آزاد و قانونمند نماد واقعی دموکراسی و مردم سالاری دینی در ایران است


به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان یزد، عزیزا... سیفی فرماندار یزد در پیامی از عموم مردم شریف درالعباده و درالعلم یزد دعوت نمود تا در روز 12 اسفند ماه بار دیگر با حضور در پای صندوقهای رأی مشت محکمی را به دهان یاوه گویان و دشمنان بزنند.
فرماندار یزد:

عزیزا... سیفی در این پیام با بیان اینکه انتخابات در ایران کاملاً براساس قانون بدون هیچ تخلفی برگزار می شود خاطر نشان کرده است یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی برگزاری انتخابات سالم و قانونمند است که نشان از دموکراسی و مردم سالاری دینی در این مرز و بوم است.

رئیس هیأت اجرایی شهرستان یزد با اعلام اینکه دشمنان از مدتها قبل با تمام توان به فکر تبلیغ علیه دستاوردهای نظام و انقلاب بوده اند تصریح کرده است دستگاه تبلیغاتی دشمن با ایجاد فضای آلوده و با فرافکنی های متعدد به فکر این می باشند که مردم را ازمسئولین جدا نمایند که بازهم مردم با بصیرت بالای خود با حضور حماسی دیگر در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نقشه ی دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را ناامید خواهند ساخت.

فرماندار در ادامه پیام با اشاره به سخن مقام معظم رهبری (مدظله العالی) که فرموده اند: ایران عزیز الگوی بیداری اسلامی و انقلابی در سراسر جهان است آورده است امروز در مناطقی از جهان شاهد این هستیم که مردمی آزاده با الگوی پذیری از انقلاب اسلامی ایران حاکمان مزدور خود را شکست داده و خواهان ایجاد یک حاکمیت دینی در کشورهای خود می باشند.

سیفی در پایان آورده است: در روز 12 اسفندماه دوربین های تمامی کشورهای جهان به سمت ایران اسلامی می باشند تا باردیگر حماسه ی حضور مردم درپای صندوقهای آرا به برای تمامی جهانیان مخابره نمایند و نشان دهند که مردم شهید پرور و ولایتمدار ایران اسلامی عزیز و به تبع آن دارالعباده و درالعلم یزد هیچگاه از آرمانهای امام ، انقلاب و شهدا حتی یک لحظه کوتاه نخواهند آمد.

آدرس کوتاه :