شناسه : 697230
فرماندار يزد:

برگزاري موفق اجلاس تهران نشان از اقتدار ايران اسلامي در عرصه جهاني است


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، عزيزا...سيفي فرماندار برگزاري موفق شانزدهمين اجلاس كشورهاي عضو جنبش عدم تعهد در تهران را پيروزي بزرگ ديگري براي دستگاه ديپلماسي و مردم عزيز ايران اسلامي دانست.
فرماندار يزد:

عزيزا...سيفي در اين خصوص با بيان اينكه بركزاري موفق اجلاس تهران نشان از اقتدار ايران اسلامي در عرصه جهاني است خاطر نشان كرد: اجلاس تهران و حضور سران 120 كشور عضو اين جنبش موجب برگزاري بزرگ ترين اجلاس در تاريخ انقلاب اسلامي شد و فتنه گري و تهديدهاي استكبار را ناكام ساخت.

فرماندار با اشاره به سخنان حكيمانه مقام معظم رهبري (مدظله العالي) در افتتاحيه اجلاس عدم تعهد تصريح كرد: سخنرانی هوشمندانه وجامع رهبر معظم انقلاب مي تواند برای همه کشورها در عرصه مدیریت جهانی فصل الخطاب باشد.

وي افزود: آمريكا، اسرائيل و هم پيمانانشان از ماههاي گذشته با تهديد و فشار خواهان حضور كمرنگ و عدم موفقيت اجلاس شانزدهم تهران بودند اما خوشبختانه شاهد بودیم که این اجلاس در نهايت  عزت و اقتدار برگزار شد و جمهوري اسلامي توانست مواضع صريح و شفاف خود در خصوص مبارزه با تروريسم و برپايي عدالت جهاني اعلام نمايد.

سيفي گفت: برگزاري اجلاس تهران نقطه عطفي در تاريخ جنبش عدم تعهد بوده و انشاءاله در دوره رياست جمهوري اسلامي ايران بر اين جنبش شاهد موفقيت بيش از پيش آن در عرصه معادلات بين المللي باشيم.

آدرس کوتاه :