شناسه : 693895
فرماندار يزد:

برگزاري مسابقات ملي و بين المللي در پيشرفت و توسعه ورزش استان و شهر يزد مؤثر است.


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، درجلسه اي كه با حضور عزيزالله سيفي فرماندار، واحديان جانشين فرماندهي انتظامي استان ، اعضاي هيئت فوتبال و فوتسال استان و ساير دستگاههاي اجرايي شهرستان در محل فرمانداري تشكيل شد هماهنگي لازم در خصوص برگزاري مسابقه فوتسال تيم ملي ايران و كرواسي انجام شد.
فرماندار يزد:

عزيزالله سيفي در اين جلسه با بيان اينكه برگزاري مسابقات ملي و بين المللي در شهر و استان يزد از اهميت و ويژگي بالايي برخوردار است گفت: برگزاري اين چنين مسابقات بهترين فرصت براي آشنايي كشورهاي ديگر از شهر و استان و جاذبه هاي تاريخي و گردشگري آن مي باشد كه اين خود نيز باعث رونق در بخش جذب توريسم و گردشگري و با تبع آن رونق در بخش اقتصادي  كه در رشد و توسعه شهر و استان تأثير گذار است.

فرماندار در ادامه با اشاره به اين مطلب كه شهرستان يزد داراي ظرفيتهاي لازم براي ميزباني اين چنين مسابقاتي است تصريح كرد بدون شك ميزباني شايسته يزد در برگزاري مسابقه فوتسال ايران و بلژيك در سال گذشته باعث اعتماد ويژه مسئولين ورزش كشور شده و زمينه برگزاري اين مسابقه را فراهم آورده است.

سيفي در پايان از همه دستگاهها خواست تا به نحو شايسته و مطلوب با يكديگر تعامل داشته باشند تا بتوان از طريق ميزباني اين مسابقات ملي و بين المللي گام مؤثري را در پيشرفت و ارتقاء ورزش در سطح استان و شهرستان يزد برداشت.

اين مسابقات در روزهاي  6 و 7 آذرماه درسالن ورزشي شاهديه برگزار مي شود.

آدرس کوتاه :