شناسه : 701324

برنامه های دهه کرامت ویژه بانوان در شهرستان یزد اعلام شد


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ، رقيه كفيل الناس مشاور امور بانوان فرماندار يزد ، از برگزاري برنامه هاي متنوع فرهنگي ویژه بانوان به مناسبت دهه كرامت در شهرستان يزد خبر داد.

رقیه کفیل الناس با اشاره به اینکه 16 شهریورماه ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختران است به عنوان اولین روز از دهه کرامت می باشد افزود: با برنامه ریزی های انجام شده برنامه های مختلف و متنوع فرهنگی ،‌اجتماعی ، ‌تفریحی ویژه بانوان در شهرستان یزد انجام خواهد شد.

مشاور امور بانوان افزود: برنامه هاي دهه كرامت بانوان با هدف ترويج و تعميق ارزشهاي اسلامي با تكيه بر سيره ائمه اطهار(ع) اجرا خواهد شود.

وی با اشاره به برنامه هاي مختلفي كه براي بانوان شهرستان يزد در اين دهه اجرا مي شود خاطر نشان کرد: برگزاری جلسات همه اندیشی دخترانه در محلات ،‌مسابقه کتابخوانی از سیره زندگانی امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س)و کوهپیمایی ویژه دختران در روز میلاد حضرت معصومه (س) از مهمترین برنامه های این دهه می باشد.

كفيل الناس اظهار داشت: تهیه بروشور از احادیث حضرت معصومه(س) ، گفتمان دینی و کرامت انسانی ،‌برگزاری نشست تخصصی با عنوان عفاف و حجاب و تبیین جایگاه رفیع حضرت معصومه (س) و مهارتهای زندگی در سیره رضوی، نشست بصیرتی با عنوان کریمه اهل بیت (ع) ، اسوه بصیرت و عفت و طهارت و نیز اردوی زیارتی خدیجه خاتون از دیگر برنامه های دهه کرامت در شهرستان یزد می باشد.

مشاور امور بانوان فرمانداری یزد در پایان گفت: با همكاري ادارات و نهادهاي اجرايي شهرستان از دختران نخبه و فعال در سازمانهای مردم نهاد تجلیل خواهد شد.

آدرس کوتاه :