شناسه : 695977
مشاور امور بانوان فرماندار يزد:

برنامه هاي هفته گراميداشت مقام زن با محوريت سيره و زندگي حضرت فاطمه (س) برنامه ريزي شده است


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ، رقيه كفيل الناس مشاور امور بانوان فرماندار برنامه هاي هفته گراميداشت مقام زن در شهرستان يزد را تشريح كرد.
مشاور امور بانوان فرماندار يزد:

رقيه كفيل الناس با بيان اينكه سيره و زندگي حضرت فاطمه (س) به عنوان بهترين زن عالم بايد در زندگي تمامي زنان ايراني نهادينه شود گفت: به همين منظور دفتر بانوان و خانواده فرمانداري  با همكاري كانونهاي فرهنگي و اجتماعي شهرستان به مناسبت ميلاد حضرت صديقه طاهره و بزرگداشت ايام زن برنامه هاي متنوعي را با محتواي در خور شأن و شخصيت آن بانوي بزرگوار جهان اسلام برنامه ريزي كرده است.

مشاور امور بانوان فرماندار افزود:بيعت با آرمانهاي بلند بنيانگذار جمهوري اسلامي ، ديدار با خانواده معظم شهدا و جانبازان ، برگزاري مسابقه كتابخواني از برنامه هاي هفته زن مي باشد.

كفيل الناس خاطر نشان كرد: برگزاري جشن ميلاد توسط سازمانهاي مردم نهاد و هيئت هاي مذهبي بانوان در محلات ، بازديد از خانه سالمندان و عيادت از بيماران ، تقدير از زنان عرصه فرهنگي ، تقدير و تجليل از زنان جانباز شهرستان و برپايي جشن ميلاد بهانه هستي از ديگر برنامه هاي دفتر بانوان  و خانواده به مناسبت گراميداشت هفته مقام زن مي باشد.

وي همچنين اعلام كرد: با همكاري ادارات و نهادهاي اجرايي شهرستان از بانوان فعال در بخش هاي مختلف نيز تجليل خواهد شد.

 

آدرس کوتاه :