شناسه : 699592

بررسي مسائل و مشكلات شهر شاهديه با حضور مسئولان


در جلسه اي با حضور مسئولان در خصوص مشكلات شهر شاهديه تصميم گيري شد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ، در جلسه اي كه با حضور نماينده مردم يزد و صدوق در مجلس شوراي اسلامي ، امام جمعه ، فرماندار ، شهردار يزد، جانشين فرماندهي انتظامي استان، معاون اداره كل راه و شهرسازي ، اعضاي شوراي شهرشاهديه ، جمعي از معتمدين و ديگر مسئولان در محل دفتر امام جمعه شاهديه مشكلات و مسائل مربوط به شهر شاهديه بررسي و در خصوص آن تصميم گيري شد.

در اين جلسه عزيزا...سيفي فرماندار با بيان اينكه در سال جاري شاهد برگزاري يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري و چهارمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا به صورت همزمان هستيم افزود: مردم در 24 خردادماه با حضور گسترده خود در پاي صندوقهاي رأي بار ديگر حمايت خود را از نظام مقدس جمهوري اسلامي اعلام مي دارند.

فرماندار از آمادگي كامل شهرستان يزد در برگزاري انتخابات خبر داد و خاطر نشان كرد: بحمدا... امكانات لازم براي آغاز فعاليتهاي ستاد انتخابات در شهرستان فراهم شده است و اميدواريم با توجه به برنامه زمانبندي ارائه شده از سوي وزارت كشور بتوانيم شاهد ارتقاء رتبه ي شهرستان يزد نسبت به انتخابات سال گذشته باشيم.

در ادامه اين جلسه اعضاي شوراي شهر و معتمدين محلي مسائل مختلف از قبيل حريم شهر شاهديه، امنيت، وجود اتباع بيگانه، وروديهاي شهر و ... را مطرح كه هر يك از مسئولان مرتبط ضمن پاسخگوئي در زمينه مرتفع نمودن اين مشكلات قول مساعد دادند.

آدرس کوتاه :