شناسه : 54389022
بخشدار زارچ:

بخش زارچ ظرفيت بالايي را براي توسعه رشته هاي ورزشي دارد


بخشدار زارچ در مراسم تكريم و معارفه رئيس اداره ورزش و جوانان اين بخش گفت: بخش زارچ ظرفيت بالايي را براي توسعه رشته هاي ورزشي دارد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، مراسم تكريم و معارفه رئيس اداره ورزش و جوانان بخش زارچ با حضور بخشدار زارچ، معاون توسعه ورزش اداره كل ورزش و جوانان استان و مسئولين هيأت هاي ورزشي برگزار شد.

" امير صادقي مقدم " در اين جلسه با بيان اينكه توسعه ورزش يكی از راهكارهاي افزايش نشاط، سلامتي و پويايي جامعه است اظهار داشت: باید با یک برنامه ریزی منسجم، تلاش و همدلی مسئولين ذيربط ورزش را در بین افراد جامعه به ويژه نوجوانان و جوانان نهادينه سازيم.

بخشدار زارچ با اشاره به به پتانسیل مناسبت بخش زارچ براي توسعه رشته هاي ورزشي افزود: با توجه به سرمایه انسانی جوان، مستعد و بالنده و تعامل و هماهنگی مسئولین شهرستان، بخش زارچ فرصت بسیار خوبی برای رشد و تعالی بیشتر در ورزش شهرستان و استان دارد.

وي اضافه كرد: کمبودهایی وجود دارد، که امیدواریم با تخصیص اعتبارات و حمایت مسئولین و خیرین مسائل و مشکلات بخش زارچ نیز مرتفع شود.

" صادقي مقدم " در پايان خاطرنشان ساخت: قطعاً با توسعه زیرساخت ها و برنامه ریزی خوب شاهد گسترش بیش از پیش رشته های مختلف ورزشی در این بخش و افتخارآفرینی جوانان زارچی در میادین مختلف خواهیم بود.

در اين مراسم معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان یزد گفت: بخش زارچ پتانسیل و ظرفیت بالایی دارد که می توان با برنامه ریزی و تلاش در گسترش ورزش در این بخش گام برداشت.

" کارگر " افزود: عرصه ورزش در کشور اسلامی ما عرصه جوانمردی،اخلاق و انصاف است، ورزش به عنوان یک پدیده ی مفرح و پرنشاط می تواند از بسیاری معضلات و آسیبهای فرهنگی و اجتماعی جلوگیری کند.

وی اظهار داشت: تامین سلامتی و نشاط جامعه در گرو گسترش ورزش در بین آحاد مردم و جوانان است و این وظیفه ماست تا در تحقق این امر تلاش کنیم.

در پايان اين مراسم "حسن آتش افروز" به عنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان بخش زارچ معرفی و از زحمات "مهدی متوسل زاده" رئیس پیشین این اداره تجلیل به عمل آمد.
آدرس کوتاه :