شناسه : 693063

با حضور فرماندار يزد، جهت تسريع در انتقال گاز به شهرك وليعصر زارچ تصميم گيري شد.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، در جلسه اي با حضور فرماندار يزد ، مديرعامل شركت گاز استان يزد و شهردار زارچ تصميمات لازم جهت تسريع عمليات انتقال گاز به شهرك وليعصر زارچ اتخاذ شد.

عزيزالله سيفي با بيان اينكه بعد از قانون هدفمند كردن يارانه ها در سطح استان و بخصوص شهرستان يزد شاهد صرفه جويي مردم در مصرف حامل هاي انرژي و به طور ويژه گاز شده اند گفت: اساس اجراي اين قانون اين بوده است كه مردم بتوانند با يك مصرف درست ، هميشه بتوانند از اين نعمت طبيعي بهره مند شوند.

فرماندار با اشاره به اينكه بايد با همكاري صاحبان صنايع زمينه جايگزيني سوختهاي فسيلي و گران قيمت را فراهم كرد تصريح كرد دولت‌ها و صاحبان صنایع امروزه به دنبال آن دسته از حامل‌های انرژی هستند که آلاینده‌های کمتری تولید می‌کنند . به همین دلیل اقتصاد امروز به گاز طبیعی روی آورده است.

در ادامه اين جلسه پيله ور مديرعامل شركت گاز استان با تأكيد بر اينكه تمام اقدامات زير بنائي جهت انتقال گاز به شهرك وليعصر زارچ انجام شده است خاطر نشان كرد انشاءاله با همكاري ديگر مسئولين در بخش زارچ و شهرستان  در آينده نزديك شاهد گازرساني به واحدهاي توليدي و صنعتي مشغول در اين شهرك باشيم.

شهردار زارچ نيز گفت: مجموعه شهرداري زارچ آمادگي كامل را در همكاري با شركت گاز و اجراي سريع  اين طرح  دارد .

آدرس کوتاه :