شناسه : 154140351

بازدید میدانی فرمانداريزد از روستاي اكرميه


فرماندار يزد از روستاي اكرميه بخش مركزي يزد بازديد كرد.

فرماندار يزد از روستاي اكرميه بخش مركزي يزد بازديد كرد.

 

 

به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، "سيد محمد رستگاري " فرماندارومحمد جواد آقايي معاون هماهنگي امور عمرانی فرمانداري یزددر معیت محمدحسین پاكدل بخشدار مرکزی و به همراه برخي از مسئولین شهرستان از روستاي اكرميه  بازدید میدانی به عمل‌آورده ضمن دیدار با اعضای شورای اسلامی،دهیار و معتمدین محلی از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات روستاهای فوق‌الذکر قرار گرفت.

 

 

بازدید از پیاده‌روی سلامت پارک بزرگ اکرمیه ،بلوار امام حسین (علیه‌السلام) ، وضعیت معابر و خیابان‌های مسکن مهر روستای اکرمیه از مهم‌ترین مکان‌هایی بود که فرماندار و هیئت همراه از نزدیک در جریان وضع موجود و مشکلات آن قرار گرفتند.

 

 

در پایان بازدید فرمانداريزد و هیئت همراه با حضور در دفتر دهیاری و شورای اسلامی روستای اکرمیه به بحث و تبادل‌نظر پیرامون موضوعات مطروحه پرداختند  و در پایان جلسه سید محمد رستگاری ضمن تبریک فرارسیدن میلاد باسعادت امام حسن مجتبی (ع) وتاکید بر حضور در روستاها و خدمت به مردم شهرستان اظهار داشت: حضور مسئولین در بین مردم از تأکیدات دولتمردان بوده،زیرا که فلسفه وجودی مسئولان در این نظام، خدمت به خلق خدا و جلب رضایت الهی است.

 

 

وي با اشاره به همدلی و صمیمیت خوبی که بین اعضای شورای اسلامی روستای اکرمیه وجود دارد افزود :

 

 

 با توجه به تجربه و تخصص كه در اعضای  شوراي روستاي  اكرميه  وجود دارد آینده خوبي در اين منطقه رقم خواهد خورد وبايد از اين فرصت حداكثر استفاده براي رفع موانع و مشکلات استفاده كرد .

 


آدرس کوتاه :