شناسه : 692693

بازدید فرماندار یزد از شرکت تعاونی همیاری دهیاریهای یزد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، در این بازدید که با حضور عزیزاله سیفی فرماندار صورت گرفت ، فرماندار از نزدیک با اقدامات انجام گرفته توسط شرکت تعاونی همیاری دهیاریها آشنا شد.

عزیزالله سیفی به بیان نقش شرکت های تعاونی همیاری دهیاریها را در هماهنگی و کمک به بهسازی و ساماندهی روستاها را مهم و ارزشمند دانست و گفت:شرکت تعاونی همیاری دهیاریها مرکز پشتیبانی دهیاریها هستند که باید با استفاده از نیروهای مجرب و ارزشمند و برنامه ریزهای دقیق و مناسب بستر مناسب خدمت رسانی به روستاها و قشر زحمتکش و عزیز روستایی را فراهم آروند.

فرماندار اقدامات صورت گرفته توسط شرکت تعاونی را خوب و مناسب دانست و خاطرنشان کرد که انشاءاله مجموعه شرکت با تمام توان بتواند در جهت اقدامات زیربنایی مناسب را در جهت آبادانی و توسعه هر چه بیشتر روستاها گام بردارد.

در ادامه این بازید شایق مدیرعامل شرکت تعاونی همیاری دهیاریها استان به گزارش عملکرد 5 ماهه شرکت پرداخت. وی تعداد پروژه های انجام گرفته را 22 پروژه بیان کرد و تصریح کرد که این اقدامات انجام گرفته تا کنون مبلغی بیش از 8 میلیارد ریال را به خود اختصاص داده است.

شایق همچنین گفت: با توجه به توان وظرفیت بالای روستاها بخش مرکزی باید اعتبارات بیشتری به این منطقه اختصاص داده شود تا هر روز شاهد توسعه و آبادانی روستاها باشیم.

درپایان عزیزالله سیفی با اشاره به این نکته که خدمت رساني به قشر زحمتكش روستايي نعمت  و داراي پاداش بزرگ از جانب خداوند است از کلیه مجموعه شرکت تعاونی که تمام تلاش خود را در این راه انجام داده اند تقدیر و تشکر کرد و از دهیاریهای بخش مرکزی خواست همکاری و تعامل خود را با شرکت تعاونی بیفزایند، همچنین درخصوص مشکلات مطرح شده قول مساعد داد.

 

آدرس کوتاه :