شناسه : 692663

بازدید فرماندار یزد از ساختمان در حال احداث شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان یزد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد ، عزیزالله سیفی از ساختمان در حال احداث شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان یزد بازدید کرد.

عزیز الله سیفی با بیان اینکه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بهره گیری از سه ویژگی عمده نهضت اسلامی مردم ایران که اسلامی بودن، مردمی بودن و استکبار ستیز بودن است خاطر نشان کرد سخنان امام خمینی(ره) نقطه عطف حرکت شورا گردید تا این نهاد نوپای انقلاب اسلامی، هر روز با کسب تجربه های نوین تبلیغی، سازه های ماندگاری در روشمند نمودن هماهنگی و گسترش تبلیغات انقلاب اسلامی مناسبت ها بر جای گذارد.

فرماندار در ادامه  با مهم دانستن نقش شورا درساماندهی و مدیریت برگزاری ایام الله ، مراسم ملی و عمومی و رسمی کشور افزود باید  با برنامه ریزی های دقیق و مناسب زمینه را برای  ایجاد بستر مناسب جهت تعظیم شعائر و ایام‌الله، گسترش ارزشها و ترویج فرهنگ انقلابی، افزایش انگیزه مشارکت مردم در برگزاری مراسم و زنده نگاه داشتن و نکوداشت مناسبتهای انقلاب اسلامی بین اقشار مختلف جامعه به ویژه نسل جوان به وجود آورد تا از این طریق مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی با حضور در ایام الله  با آرمانهای انقلاب و امام خمینی (ره) ومنویات مقام معظم رهبری تجدید پیمان کنند.

سیفی در پایان ضمن بازدید از ساختمان در حال احداث شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی،  جهت تسریع در روند اجرایی پروژه قول مساعد داد.

 

آدرس کوتاه :