شناسه : 61514215

بازدید فرماندار یزد از دفتر نمایندگی موقت صدور ویزای زائرین اربعین در استان


فرماندار یزد ضمن بازدید از دفتر نمایندگی موقت صدور ویزای زائرین اربعین در استان یزد از نزدیک در جریان روند اقدامات صورت گرفته در راستای صدور ویزای زائرین مشتاق پیاده روی اربعین قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، " محمود شاکری شمسی " فرماندار یزد صبح امروز به اتفاق معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری، مدیر حج و زیارت استان از دفتر نمایندگی موقت سفارت عراق در استان یزد بازدید بعمل آورد و ضمن گفتگو با کارمندان سفارت عراف در دفتر نمایندگی موقت از نزدیک در جریان روند صدور ویزای زائرین پیاده روی اربعین در استان یزد قرار گرفت.

گفتنی است تا کنون تعداد 31321 نفر زائر در قالب 9137 گروه در سامانه سماح ثبت نام نموداند و روزانه جهت تعداد 3000 نفر از این ثبت نام شدگان در یزد ویزا صادر می شود.

همچنین شایان ذکر است با توجه به اینکه اعزام زائرین در اربعین امسال فقط با گذرنامه و ویزا امکان پذیر است لذا توصیه می شود، کسانی که قصد تشرف به پیاده روی اربعین حسینی در سال 94 را دارند الزاماً در سامانه سماح ثبت نام نموده و پس از ثبت نام جهت اخذ ویزا به دفاتر زیارتی که در سامانه انتخاب کرده اند مراجعه نمایند.


آدرس کوتاه :