شناسه : 158848652

بازدید فرماندار یزد از اداره کل استاندارد استان


فرماندار شهرستان یزد با همراهی معاون برنامه ریزی فرمانداری و بخشداربخش مرکزی از مجموعه اداری،فنی و آزمایشگاهی اداره کل استاندارد استان یزد بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد،این بازدید با هدف بررسی مشکلات و موانع کاری این اداره اثر گذار  و آشنایی با امکانات ، شرح وظایف و ماموریت های استاندارد یزد و همچنین اتخاذ تصمیم در خصوص همکاری های دو جانبه  انجام  شد.
سید محمد رستگاری در نشست شورای معاونین اداره کل استاندارد استان یزد گفت: استاندارد و کیفیت از جایگاه ویژه ایی در جامعه برخوردار هستند  و با توجه به اثر مهمی که این دو مقوله  در زندگی روزمره افراد دارند ، فرمانداری شهرستان یزد با تمامی امکانات و ظرفیت های خود آماده همکاری با اداره کل استاندارد استان یزد می باشد .
وی افزود:از طریق برگزاری گشت ها و بازدیدهای مشترک تولیدی و صنفی به ویژه در حوزه صنایع غذایی وآرد ، پل ارتباطی این دو نهاد دولتی  محکم تر شده و با مجموعه فعالیت های مشترکی که خواهیم داشت قادر هستیم با همراهی و همکاری مردم خوب شهرستان و دیگر دوایر دولتی و غیر دولتی مرتبط ،آرامش و امنیت رابرای شهروندان به ارمغان بیاوریم.
مدیرکل اداره استاندارد استان یزد نیز در این نشست با تشریح مشکلات ، موانع کاری، امکانات ، شرح وظایف و ماموریت های استاندارد یزد گفت: 700واحد تولیدی - خدماتی و 600 واحد طلا سازی که در مجموع یک هزارو 300 واحد تولیدی را تشکیل می دهند تحت پوشش ما هستند که این واحدها عمدتا در شهرستان های  یزد ،میبد و اردکان مستقر می باشند.
محمد رضا زارع بنادکوکی در ادامه سخنان خودافزود: برای امسال برنامه های مختلف و متنوعی را در خصوص توسعه و ترویج فرهنگ استاندارد تدارک دیده ایم ،که از فرمانداری شهرستان یزد نیزدرخواست داریم از تمامی ابزارهای در دست خود به ویژه رسانه های دیداری،شنیداری،مجازی و مکتوب کشوری و محلی برای کمک به استاندارد یزد بهره برداری کند.
این مقام مسئول در پایان سخنان خود گفت:در شهرستان یزد کارگروه های تخصصی خوبی زیر نظرفرمانداری مشغول فعالیت هستند که در صورت حضور نمایندگان استاندارد در کارگروه های مرتبط و اعلام نظرهای کارشناسی و لحاظ شدن در برنامه های راهبردی و کلان یزد ، بسیاری از مشکلاتی که مرتبط با مقوله های کیفیت و استاندارد در استان به چشم می خورد برطرف می شود.
تهیه خبر:اکبرخیرخواه


آدرس کوتاه :