شناسه : 157643923
در آستانه سي و نهمين سالروز تاسيس جهاددانشگاهي:

بازدید فرماندار از جهاد دانشگاهی یزد


فرماندار يزد از جهاد دانشگاهي بازديد و با رييس این سازمان ديدار كرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد:فرماندار يزد ضمن بازديد از بخش‌هاي مختلف جهاددانشگاهي استان يزد،با بيان اين كه نقش جهاددانشگاهي در مديريت استان پررنگ است، بر استفاده شايسته‌ي مديريت استان از توانمند‌ي‌ها و ظرفيت‌هاي اين نهاد تاكيد كرد.
«سيد محمد رستگاري» همچنین بیان  كرد: خوشبختانه در سال‌هاي اخير شاهد نقش پررنگ جهاددانشگاهي در مديريت استان هستيم و به خوبي توانسته تعامل خوبي را با دستگاه‌هاي دولتي استان برقرار كند.

فرماندار يزد در بخشي از سخنانش به برخي مشكلات و آسيب‌هاي مبتلا به مركز استان اشاره كرد و گفت: متاسفانه به رغم تلاش‌هايي كه در سال‌هاي گذشته براي رفع اين مشكلات انجام گرفته، اكنون در اين مباحث دچار بحران هستيم و دليل آن نيز هم دستيابي به طرحي هدفمند و عملياتي براي رفع اين معضلات بوده است كه به نظر مي‌رسد ناشي از عدم استفاده مناسب از ظرفيت‌هاي دانشگاهيان بوده است.
فرماندار يزد در پايان با علمي‌تر شدن اقدامات استان براي رفع مشكلات و بحران‌ها تاكيد كرد و گفت: مسئولان استان بايد به نهادهاي دانشگاهي مانند جهاددانشگاهي اعتماد كنند.
«مهدي باصولي» رئيس سازمان جهاددانشگاهي يزد نيز در اين نشست گزارشي از فعاليت‌هاي اين نهاد انقلابي در استان يزدرا ارائه نمود وبرخي از مشكلات اين سازمان را با فرماندار يزد در ميان گذاشت.


آدرس کوتاه :