شناسه : 697932

بازديد نماينده مردم يزد و صدوق از تصفيه فاضلاب يزد


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ، جوكار نماينده مردم يزد و صدوق در مجلس شوراي اسلامي باتفاق سيفي فرماندار و جمعي از مديران از تصفيه خانه فاضلاب يزد بازديد كرد.

محمد صالح جوكار در اين بازديد با بيان اينكه دغدغه هاي زيست محيطي مردم در خصوص تصفيه خانه فاضلاب يزد بايد به صورت جدي مورد پيگيري قرار گيرد خاطر نشان كرد: روشهای بسیار خوب و بروزی در نحوه استحصال آب فاضلاب انجام شده است ولي اگر در استفاده از آب استحصالی تسریع نشود  اين مي تواند موجب مشکلات زیست محیطی و بهداشتی براي اين منطقه شود.

نماينده مردم يزد و صدوق در اين رابطه افزود: زير ساختهاي خوبي در فازهاي يك و دو اين تصفيه خانه فراهم شده است كه بايد با تعامل مناسب اين روند ادامه داشته باشد.

جوكار با اشاره به اينكه مکان یابی اين تصفيه خانه نياز به دور نگري بيشتري بوده است تصريح نمود: در حال حاضر نیز با توجه به هزینه های زیادی که صورت گرفته باید با همفكري و برنامه ريزي بخشي از مشكلات و مسائل موجود را كاهش داد.

نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی گفت: باید به این طرح بصورت بلند مدت نگریست چرا که در راستای حفظ محیط زیست بوده و برای اجرای این طرح میلیاردها ریال هزینه شده آنچه که حائز اهمیت بیشتری است برنامه ریزی برای استفاده از پساب حاصله با همکاری سازمانها و ارگانهای مرتبط است.

آدرس کوتاه :