شناسه : 153951056

بازديد فرماندار يزد از شركت الكتروكوير


فرماندار یزد در ادامه بازدید از واحد‌های صنعتی شهر یزد از واحد صنعتی الکترو کویر بازديد كرد.

فرماندار یزد در ادامه بازدید از واحد‌های صنعتی شهر یزد از واحد صنعتی الکترو کویر بازديد كرد.

سیدمحمد رستگاری فرماندار در ادامه بازدید از واحد‌های صنعتی شهر یزد در واحد صنعتی الکترو کویرحضور یافت و ضمن دیداربا مهندس محمد مهدی فنائی صاحب برند گروه صنعتی الكتروکویرازبخش‌های مختلف این واحد صنعتی  بازدید کرد.

فرمانداريزد در اين ديدار افزود : تولید محصول با کیفیت و تحویل به موقع، قیمت مناسب و داشتن روابط عمومی قوی و ارتباطات موثر با مشتریان ؛نظم ، شور و نشاط و همدلي در مجموعه الكترو كويرباعث افتخارات زيادي براي صنعت كشور و يزديها شده است .

وي در ادامه گفت : مديريت؛همدلي نيروها و تجربه هاي مجموعه الكترو كوير در بخش صنعت مي تواند الگويي براي ديگر صنايع كشورباشد.

گفتني است :شرکت الکترو کویر  به منظور انجام مراحل مختلف فنی طراحی، مهندسی و ساخت تابلوبرق های فشار ضعیف و تابلوبرق های فشار متوسط از نوع ثابت و کشویی بمنظور خودکفایی و توسعه قابلیت های صنعتی در شهرک صنعتی یزدتاسیس شده است.

حال بعد از گذشت 25 سال از تاسیس، شرکت الکتروکویر می تواند با موفقیت در انجام بسیاری از پروژه های ملی با بیش از 370 کارمند و 28000 متر مربع زیر ساخت واستفاده از امکانات و تجهیزات، CNCs تمام اتوماتیک، سالن رنگ الکترواستاتیک، سالن های تولید و تجهیزات فشار ضعیف و فشار متوسط شرکت کند.
آدرس کوتاه :