شناسه : 148405970

بازديد سرپرست فرمانداري يزد از چند روستاي دهستان فهرج


سرپرست فرمانداري يزد با همراهي بخشدار مركزي از پروژه‌های خيري، ابنيه تاريخي و ظرفيت چند روستاي دهستان فهرج بازديد كرد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، سرپرست فرمانداري يزد با همراهي بخشدار مركزي از پروژه‌های خيري، ابنيه تاريخي و ظرفيت چند روستاي دهستان فهرج بازديد كرد.

«احمد ترحمي» در بازديد از روستاي «فهرج» ضمن اداي احترام به مقبره «هويطبن هاني» و قرائت فاتحه در بارگاه شهداي اين روستا با اعضاي شوراي اسلامي و دهيار گفتگو كرد.

وي در جريان بازديد از بافت و حمام تاريخي روستاي فهرج، مسجد جامع و خانه اخوان ثالث بر اهميت بهره‌مندی و واگذاري ابنيه تاريخي به بخش خصوصي و همچنين لزوم همكاري دستگاه‌ها براي اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام در روستاها تأکید كرد.

ترحمي در ادامه با حضور در روستاي «خويدك» از قلعه تاريخي، قدمگاه امام رضا (ع) و محوطه‌ مسجد قديمي و تاريخي اين روستا بازديد و با دهيار و اعضاي شوراي در خصوص مشكلات و کمبودها گفتگو كرد.

وي همچنين از پروژه ورزشي در حال ساخت روستاي «اکرم‌آباد» ديدن كرد و ضمن آگاهي از روند كار ابراز اميدواري كرد زمين چمن مصنوعي اين ورزشگاه در دهه فجر به بهره‌برداری برسد.

بررسي مسائل و مشكلات كندي روند ساخت درمانگاه خيري روستاي «عسكريه» آخرين بخش بازديد سرپرست فرمانداري يزد بود كه با هزينه هفت ميليارد ريالي در حال ساخت است.

 

 


آدرس کوتاه :