شناسه : 142812744

بازديد سرپرست فرمانداري از كارخانه سيم و كابل شيركوه يزد


"عباس حيدري"سرپرست فرمانداري به اتفاق "محمد علي جعفري"معاون سياسي،امنيتي و اجتماعي فرمانداري، "محمد جواد آقايي"معاون هماهنگي امور عمراني فرمانداري ،"دهقان"معاون اداره كل آموزش و پرورش از كارخانه سيم و كابل شيركوه يزد واقع در شهرك صنعتي بازديد و با " مهندس شيشه بري" مدير اين واحد توليدي ديدار و گفتگو كرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، "عباس حيدري"سرپرست فرمانداري به اتفاق "محمد علي جعفري"معاون سياسي،امنيتي و اجتماعي فرمانداري، "محمد جواد آقايي"معاون هماهنگي امور عمراني فرمانداري ،"دهقان"معاون اداره كل آموزش و پرورش از كارخانه سيم و كابل شيركوه يزد واقع در شهرك صنعتي بازديد و با  " مهندس شيشه بري" مدير اين واحد توليدي ديدار و گفتگو كرد و در خصوص مسايل و مشكلات اين شركت در راه اندازي فاز 2 و توسعه كارخانه مورد بررسي قرار گرفت و تصميماتي اتخاذ شد.

گفتني است، شرکت سیم و کابل شیـرکوه، در سال 1379 با یاری خداوند متعال فعالیت خود را در زمینی به مساحت 24500 مترمربع، واقع در شهرک صنعتی یزد آغاز نمود. سیم و کابل شیـرکوه با بکارگیری ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا و بروزرسانی و نوسازی آنها تا به امروز در سایه دانش متخصصین باتجربه و نیروهای کارآزموده و استفاده از مرغوبترین مواد اولیه با پشتوانه رعایت استانداردهای ملی و بین‌المللی هدف خود را تحقق شعار «کیفیت حق مشتری است» قرار داد.


آدرس کوتاه :