شناسه : 146087483
با حضور رئیس اورژانس کشور؛

آیین کلنگ زنی پایگاه اورژانس «زنده‌یاد حبیب خلیلی» برگزار شد


آیین کلنگ زنی پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی «زنده‌یاد حبیب خلیلی» با حضور «محمدعلی طالبی» سرپرستان استانداری و فرمانداري یزد و «پیرحسین کولیوند » رئیس اورژانس کشور در منطقه امام شهر یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد؛ آیین کلنگ زنی پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی «زنده‌یاد حبیب خلیلی» با حضور «محمدعلی طالبی» سرپرستان استانداری و فرمانداري یزد و «پیرحسین کولیوند» رئیس اورژانس کشور در منطقه امام شهر یزد برگزار شد.

سرپرست استانداری یزد در این مراسم گفت: امیدواریم با احداث پایگاه اورژانس در منطقه امام شهر، این پایگاه بتواند به سهم خود نقشی در توسعه منطقه و برخورداری مردم از شرایط بهتر زندگی داشته باشد.
‌محمدعلی طالبی همچنین ضمن تشکر از خیر «محمد یاسر خلیلی» و کانون سردفتران استان، ‌ادامه داد: یکی از ظرفیت‌های ‌مهم استان وجود همین سرمایه‌های اجتماعی در بخش خیری است و اگر می‌گوییم که استان یزد یکی از استان‌های برتر کشور در حوزه بهداشت و درمان است؛ بخش عمده‌ای از آن به روحیه خیرمندی انسان‌های شریف در این استان و اقدامات اندیشمندانه پزشکان استان برمی‌گردد که توانسته‌اند تا امروز استان یزد را به‌عنوان یکی از ‌قطب‌های پزشکی در سطح کشور مطرح کنند و یقیناً اگر ما قدردان این نگاه‌های خیر مردم باشیم می‌توانیم زمینه مشارکت بهتر و بیشتر آن‌ها را فراهم کنیم.
طالبی در پایان سخنان خود اظهار امیدواری کرد: مشاور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رئیس اورژانس کشور ظرفیت‌ها و زمینه‌های توجه بیشتر به استان یزد را ملاحظه نماید تا ‌بتوانیم خدمات بهتری را به مردم عزیز ارائه دهیم.
«پیرحسین کولیوند» رئیس سازمان اورژانس کشور نیز در این مراسم ضمن قدردانی از فعالیت‌های انجام‌شده در دانشگاه علوم پزشکی آیت‌الله شهید صدوقی (‌ره) و اورژانس و فوریت‌های پزشکی استان یزد، از اختصاص یک فروند بالگرد هوایی فوریت‌های پزشکی به استان یزد با توجه به اعلام نیاز قرارگاه پدافند زیستی استان و پیگیری‌های مستمر دانشگاه علوم پزشکی آیت‌الله شهید صدوقی (‌ره) یزد خبر داد.
در این مراسم از تلاش‌ها و زحمات «احمد دهقان » رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.
‌گفتنی است پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی «زنده‌یاد حبیب خلیلی » در مساحتی بالغ‌بر ۳۵۰ مترمربع در منطقه امام شهر یزد احداث خواهد شد.


آدرس کوتاه :