شناسه : 693815
به مناسبت هفته كتاب و كتابخواني

اهداء كتاب به كودكان بستري در بيمارستان


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ، عزيزالله سيفي فرماندار به همراه جمعي از مسئولين اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان و نهاد كتابخانه هاي عمومي استان به مناسبت هفته كتاب و كتابخواني ضمن عيادت از كودكان بيمار بستري در بيمارستان شهداي كارگر به آنها كتاب هديه كرد.
به مناسبت هفته كتاب و كتابخواني

عزيزالله سيفي در اين مراسم با بيان اينكه يكي از ملاكهاي اصلي توسعه و پيشرفت جوامع ميزان سرانه مطالعه مردم آن كشور مي باشد گفت: بحمدالله در چند سال اخير با تلاشهاي صورت گرفته و با فراهم آمدن زير ساختهاي اصلي و نشر و تأليف كتب در موضوعات مختلف كه به لحاظ كيفي  و كمي ارتقا داشته توانسته ايم به ميانگين سرانه مطالعه در سطح جهان نرديك شويم.

فرماندار با اشاره به اين مطلب كه بايد از همان دوران آغاز زندگي فرد را با كتاب آشنا كرد افزود سنين كودكي بهترين فرصت است تا از طريق بتوانيم كتاب و كتابخواني را در آنها نهادينه كرد تا درآينده با استفاده از ظرفيتهاي بوجود آمده زمينه ايراني آباد تر را فراهم آوريم.

سيفي در پايان ضمن تقدير و تشكر از كليه كساني كه در امر كتاب و كتابخواني فعاليت دارند خواست تا با استفاده از رهنمودهاي مقام معظم رهبري (مدظله العالي) شرايط لازم جهت گسترش اين فرهنگ را بيش از پيش در جامعه فراهم نمايند.

آدرس کوتاه :