شناسه : 697802
فرماندار يزد:

اهانت به پيامبر بزرگ اسلام(ص) نشانه کینه توزي دشمنان نسبت به اسلام است


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ، عزيزا... سيفي فرماندار از مردم دارالعباده يزد برای حضور گسترده و با شکوه در راهپیمایی محکومیت هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام(ص) دعوت کرد.
فرماندار يزد:

عزيزا...سيفي با بيان اينكه استكبار جهاني و صهيونيسم جهاني با اهانت به ساحت پيامبر اكرم (ص) درماندگي و ضعف خود را در مقابل جهان اسلام به نمايش گذاشته اند خاطر نشان كرد: اين اقدام بي شرمانه موجب اتحاد و يكپارچگي بيش از پيش امت اسلام در مقابل زورگويي و گستاخي دشمنان اسلام شده است.

فرماندار با اشاره به بيداري اسلامي صورت گرفته در برخي كشورهاي اسلامي و به خطر افتادن مواضع و منافع غربي ها  افزود: دشمني آمريكا  و همپيمانانش نسبت به اسلام و مسلمين از ديرباز وجود داشته است و در طول تاريخ بارها شاهد بوده ايم كه غرب با استفاده از ابزارهاي مختلف در فكر مبارزه با موج اسلام خواهي ملتها بوده است.

وي با تأكيد به اينكه نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران  هميشه پرچمدار مبارزه با زياده خواهي استكبار جهاني بوده اند تصريح نمود: مردم ايران اسلامي همگام با ساير ملتهاي مسلمان براي دفاع از حريم نبي مكرم اسلام در مقابل اهانت كنندگان به پاخاسته اند و انزجار خود را اعلام نموده اند.

سيفي در پايان از عموم مردم دارالعباده و دارالعلم يزد دعوت نمود تا بار ديگر با حضور باشكوه خود در راهپيمايي محكوميت هتك حرمت به ساحت مقدس پيامبر عظيم الشأن اسلام اوج ارادت ، عشق و محبت خود به اسلام را نشان دهند.

لازم بذكر است راهپيمايي محكوميت هتك حرمت به ساحت مقدس پيامبر اسلام بعد از نماز وحدت آفرين فردا جمعه 28/7/91 از محل مسجد ملااسماعيل برگزار خواهد شد.

آدرس کوتاه :