شناسه : 698662
فرماندار يزد:

انتقال ميدان ميوه و تره بار از 14 بهمن ماه به محل جديد


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، عزيزا...سيفي فرماندار از انتقال ميدان ميوه و تره بار به محل جيديد از 14 بهمن ماه سال جاري خبر داد.
فرماندار يزد:

عزيزا...سيفي با گراميداشت ايام ا... دهه فجر و سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي نقش اصناف را در دوران مبارزه با رژيم طاغوت و هشت سال دفاع مقدس برجسته و تأثيرگذار دانست.

فرماندار در ادامه با بيان اينكه با توجه به توسعه شهر در محدوده ميدان ميوه و تره بار شاهد بروز مشكلات ترافيكي هستيم خاطر نشان كرد به همين منظور انتقال ميدان ميوه و تره بار از اولويت هاي اساسي شهر بوده و امري اجتناب ناپذير است. 

وي  با اشاره به اينكه ميدان جديد در 4 فاز طراحي شده است افزود: فاز 1 و 2 اين ميدان به بهره برداري رسيده است كه بعد از قرعه كشي در اختيار غرفه داران عزيز خواهد گرديد.

فرماندار اظهار داشت غرفه‌هاي جديد ميدان تره بار بسيار مناسب بوده و هيچ كمبودي را به لحاظ فضا ندارد، به علاوه داراي امكانات و تجهيزات مناسبي نيز هست.

عزيزا... سيفي تصريح نمود: اين پروژه از بزرگترين پروژه هاي مشاركتي استان مي باشد كه مي توان با استفاده از كارايي بالاي آن درآمد مناسبي را براي شهرستان كسب كرد.

فرماندار اعلام كرد: انتقال ميدان ميوه و تره بار به محل جديد از 14 بهمن ماه و همزمان با ايام ا... دهه فجر صورت خواهد گرفت.

لازم بذكر است مراسم قرعه كشي غرفه هاي ميدان ميوه وتره بار جديد با حضور فرماندار و كليه اعضاء برگزار شد.

  

آدرس کوتاه :