شناسه : 700574
فرماندار يزد:

انتخابات سالم و قانونمند از افتخارات نظام مقدس جمهوري اسلامي است


به گزارش كميته تبليغات و اطلاع رساني ستاد انتخابات شهرستان يزد ، عزيزا...سيفي در پيامي از عموم مردم شریف درالعباده و درالعلم یزد دعوت نمود تا در روز 24 خرداد ماه بار دیگر با حضور در پای صندوقهای رأی مشت محکمی را به دهان یاوه گویان و دشمنان بزنند.
فرماندار يزد:

عزیزا...سیفی در این پيام با بیان اینکه انتخابات سالم و قانونمند از افتخارات نظام مقدس جمهوري اسلامي مي باشد آورده است یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی اين بوده است كه مردم مي توانند با حضور خود در عرصه انتخابات براي سرنوشت خود تصميم گيري كنندكه اين خود نشان از دموکراسی و مردم سالاری دینی در این كشور است.

فرماندار با اشاره به نامگذاري سال 92 به عنوان سال حماسه سياسي – حماسه اقتصادي از سوي مقام معظم رهبري افزوده است انتخابات مي تواند نقطه اوج تحقق حماسه سياسي در اين سال باشد.

وي با تأكيد به اينكه حضور گسترده مردم در انتخابات در تحولات داخلي و بين المللي تأثير گذار خواهد بود خاطر نشان كرده است دشمنان نظام و انقلاب از مدتها قبل با انواع تحريم ها و تهديدها خواستار به چالش كشيدن ايران اسلامي عزيز بوده اند ولي در 24 خردادماه شاهد خواهيم بود كه ملت بصير و قهرمان ايران با آگاهي و حضور خود در پاي صندوقهاي رأي مشت محكمي را به دهان مستكبران خواهند زد.

سیفی در پایان آورده است: در روز 24 خردادماه دوربین های تمامی کشورهای جهان به سمت ایران اسلامی می باشند تا باردیگر حماسه ی حضور مردم درپای صندوقهای آرا به برای تمامی جهانیان مخابره نمایند و نشان دهند که مردم شهید پرور و ولایتمدار ایران اسلامی عزیز و به تبع آن دارالعباده و درالعلم یزد هیچگاه از آرمانهای امام ، انقلاب و شهدا حتی یک لحظه کوتاه نخواهند آمد.

آدرس کوتاه :