شناسه : 699964
فرماندار يزد:

انتخابات ، اولویت اول تمام فعالیت های فرمانداری یزد است


به گزارش كميته تبليغات و اطلاع رساني ستاد انتخابات شهرستان يزد ، عزيزا...سيفي فرماندار شهرستان یزد گفت: اولویت اول تمام فعالیت های اجرایی فرمانداری یزد ،انتخابات است و تمام کارها بر اساس قانون برای برگزاری هرچه بهتر و باشکوه تر انتخابات پیش رو در خردادماه 92 اجرا می شود.
فرماندار يزد:

عزيزا... سیفی مراسم تودیع و معارفه معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری یزد ،افزود: تمام مسئولیت ها می گذرد و آنچه که می ماند انجام کار برای مردم است.

وی ادامه داد: اگر در راستای رضایت خالق ، خدمت به مخلوق را مد نظر داشته باشیم قطعا عاقبت بخیر شده و ماندگار خواهیم بود.

فرماندار یزد گفت:در انتخابات پیش رو تعداد یازده هزارو 300 نفر در فعالیت اجرایی شرکت دارند و همین ساماندهی افراد نیز زمان زیادی را می گیرد.

سیفی افزود:تمام اقدامات لازم برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراها اندیشیده شده و قطعا مردم نیز بار دیگر با حضور پرشور خود انتخابات حماسی را رقم خواهند زد.

وی ادامه داد: در ستاد انتخابات شهرستان یزد روند ثبت نام با دقت لازم و نهایت سرعت انجام شد و حتی خبرنگارانی از رسانه های مختلف بصورت مستمر در این محل حضور داشتند و بصورت آنلاین و شفاف آمار را اعلام می نمودند.

فرماندار یزد گفت: با توجه به اینکه بیشترین بافت جمعیتی استان یزد در مرکز استان و در یزد تجمیع شده لذا ستاد انتخابات یزد نیز کاملا زیر ذره بین است و فعالیت بسیار بیشتری نسبت به دیگر نقاط استان دارد.

سیفی اظهار داشت : در موقع ثبت نام ، معاونین استاندار و مسئولان اجرایی دائما از ستاد انتخابات شهرستان یزد بازدید داشتند وخوشبختانه تمام کارکنان فرمانداری یزد با کمترین توقع و بیشترین بازدهی انجام وظیفه می نمایند که قابل تقدیر است.

در پایان این نشست از زحمات مصطفی سالاری که به عنوان سرپرست فرمانداری بهاباد منصوب شده تجلیل و محمد یارمند به عنوان معاون مالی و اداری فرمانداری یزد معرفی شد.

آدرس کوتاه :