رئيس ستاد انتخابات استان يزد:

غلامحسین دشتی عصر روز گذشته در نشست مشترک مسئولان ستاد انتخابات استان و شهرستان و مسئولان هیئت های اجرایی و نظارت انتخابات شوراهای شهر وروستا و ریاست جمهوری که در سالن فرمانداری یزد برگزار شد، افزود: انتخابات رویداد فرهنگی و اجتماعی است و انتخابات ایران علی رغم تمام خبرهایی که در دنیا وجود دارد در راس اخبار و برنامه های جهانی است.

وی ادامه داد: انتخابات شاخص مهمی در ارزیابی عملکرد و جایگاه کشور است و دغدغه اصلی قدرت های استکباری این است که مانع پیشرفت کشور شوند و جلوه نخستین پیشرفت یک کشور انتخابات است.

رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: کشور ایران پرچم دار دموکراسی مردمی مبتنی بر ارزشهای اسلامی در منطقه و جهان است .

دشتی افزود: انتخابات ایران افشاگری علیه نظام سلطه جهانی است و حضور پر شور مردم نقش اساسی در آن داشته و دارد .

وی ادامه داد: وقتی مردم در صحنه باشند باعث دلگرمی و انگیزه دولت مردان می شوند و مراقبت و داوری بیشتری صورت می گیرد و نخبگان جامعه نیز به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت.

رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: مردم با حضور در پای صندوق رای مدیریت کشور را با انتخاب نماینده خود ، در دست می گیرند .

دشتی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تقدیر از فعالیت های خوبی که در ستاد انتخابات شهرستان یزد صورت گرفته است، افزود: خوشبختانه فرمانداری یزد خود اتکا، برنامه ریز، آینده نگر و همگام با تمامی بخش های ستاد انتخابات استان است و تاکنون با کمترین مشکل فعالیت های ابلاغی صورت گرفته است.

رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: خوشبختانه همراه با زمان بندی ابلاغی وزارت کشور تمامی برنامه ها اجرا شده و تمامی امکانات مورد نیاز برای برگزاری انتخاباتی باشکوه و حماسی فراهم شده است.

جانشین ستاد انتخابات استان یزد نیز در این نشست گفت: فلسفه تشکیل این جلسات بررسی مشکلات احتمالی و رفع کمبودها است .

مهدی تقوایی افزود: وظیفه همه ما فراهم کردن تمامی امکانات برای حضور حداکثری مردم در انتخابات است و باید همه ما گوش به فرمان مقام معظم رهبری در این راستا همه تلاش خود را بکار گیریم.

وی ادامه داد: شهر یزد پیشانی استان یزد است و بیشترین حجم کارها با توجه به بافت جمعیتی در یزد صورت می گیرد لذا باید تمام امکانات بسیج و بکار گرفته شود.

جانشین ستاد انتخابات استان یزد گفت:خوشبختانه در انتخابات گذشته فرمانداری یزد عملکرد قابل تقدیری داشت و اکنون نیز تمامی برنامه ها طبق زمان بندی مشخص شده به بهترین نحو در حال اجرا است.