رئیس ستاد انتخابات استان یزد:

غلامحسین دشتی در نشست مشترك اعضای ستاد انتخابات استان و مسئولان كمیته های ستادانتخابات ،هیئت های اجرایی شهرهای یزد و صدوق كه در محل فرمانداری یزد برگزار شد، افزود : اعضای ستاد انتخابات كه این رویداد مهم را مدیریت می كنند باید دقت لازم را در انجام وظیفه خود داشته باشند .

وی ادامه داد: اعضای ستاد انتخابات باید قدر دان خداوند متعال باشند چرا كه با توفیق الهی در این سمت قرار گرفته اند و باید در همه سطوح دقت لازم را در امانت داری از امانت مردم داشته باشند.

رئیس ستادانتخابات استان یزد گفت: در قرنهای آینده نیز اسم شما به عنوان افرادی كه اثر گذار بودید در عالی ترین نماد مشاركت مردم یعنی انتخابات برده خواهد شد و علاوه بر آن در آن دنیا نیز اجر عظیم به پای شما نوشته خواهد شد.

در ادامه جانشین ستاد انتخابات استان یزد گفت: در ستادهای شهرستانها نباید فقط از افرادی كه در سطح ادارات هستند استفاده شود و باید از همه گروهها و افراد اثر گذار جامعه در امر انتخابات استفاده گردد.

مهدی تقوایی افزود: آموزش به عنوان یكی از مهمترین مواردی است كه همواره مورد تاكید وزارت كشور قرار دارد و لذا نشست های آموزشی تا كنون برگزار شده و در اینده نزدیك نیز نشست هایی برای اعضای هیئت های اجرایی برگزار خواهد شد كه تقاضا داریم اعضای محترم ستادهای انتخابات و هیئت های اجرایی این كلاسهای آموزشی را جدی گرفته و حتما در آن شركت داشته باشند.

فرماندار یزد و رئیس هئیت اجرایی شهرستان نیز در این نشست گفت:خوشبختانه تمهیدات بسیار خوبی برای برگزاری نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در یزد اندیشیده شده است و كار ثبت نام از كاندیداها نیز بدون هیچ مشكل خاصی در نهایت دقت و سرعت انجام شد .

عزیزالله سیفی ادامه داد: مشكلات و درخواست های محل برگزاری و اعضای ستادها جمع بندی شده و برای برطرف شدن آن به روسای محترم كمیته های ستاد انتخابات استان ارسال شده است .

مسئول كمیته تداركات و پشتیبانی ستاد انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت:آمادگی كامل برای برگزاری انتخابات دراستان یزد وجود دارد و تلاش تمامی دست اندركاران در امر انتخابات این است كه انتخابات سالم و درخورنظام جمهوری اسلامی برگزار شود.

محمود زارع رشكوئیه (ناطق)،افزود:مسئولان برگزاری انتخابات به عنوان خدمتگزاران مردم حداكثر توان خود را برای استفاده بهینه از امكانات در برگزاری انتخابات بكار گرفته اند و طی بازدید های دوره ای كه از شهرستانها انجام شد نسبت به رفع نواقص و تامین امكانات مورد نیاز اقدام شده است .

مدیر كل اداری مالی استانداری یزد ادامه داد: با محوریت ترابری استانداری یزد و استفاده از دیگر ادارات نسبت به رفع مشكلات حمل و نقل حوزه ها اقدام شده است.

زارع رشكوییه ( ناطق )در پایان گفت: باید مقدمات انتخابات بطورشایسته فراهم شود تا در روز انتخابات مردم با اطمینان كامل در آن حاضر شوند وحضور حداكثری مردم در انتخابات كه در واقع ركن اول انتخابات است تمامی محاسبات دشمن را بر هم خواهدزد.

مسئول كمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات استان یزد نیز در این نشست گفت:برگزاری انتخابات امری ملی است كه همه دستگاه‌های اجرایی در كشور باید با به كارگیری توان خود در راستای هر چه بهتر برگزار شدن آن تلاش كنند.

سید عبدالمجید قائم محمدی افزود: با توجه گستردگی درحوزه فعالیت این كمیته در زمینه تبلیغات و اطلاع‌رسانی ،كارگروه‌های تخصصی كمیته تبلیغات ستاد انتخابات استان دایر شده و نشست های مختلفی نیز برگزار شده است .

مشاور استاندارو رئیس روابط عمومی استانداری یزد درپایان گفت : كارگروه‌های رسانه و اطلاع‌رسانی، تبلیغات- فضاسازی و نمایشگاه، دانشگاه و مراكز آموزش عالی، دانش‌آموزی، تولید محتوا و روحانیون و حوزه‌های علمیه از كارگروه‌های شكل گرفته در كمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان یزد است.

در پایان این نشست كه با حضور اعضای ستاد انتخابات شهرهای یزد و صدوق و هیئت های اجرایی این شهرستانها و مسئولان كمیته های ستاد انتخابات استان در فرمانداری یزد برگزار شد ، اعضا نقطه نظرات خود را مطرح نمودند و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.