شناسه : 697510
فرماندار يزد:

آموزش و پرورش وسيله ي رسيدن به كمال و سعادت است


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ، عزيزا...سيفي در پيامي آغاز سال تحصيلي جديد و فرا رسيدن بهار تعليم و تربيت را تبريك گفت.
فرماندار يزد:

عزيزا...سيفي در اين پيام آورده است اول مهر و آغاز سال تحصیلی جدید فرصت مغتنمی است تا با يادآوري درس و مدرسه در مكتب ایثار و مقاومت مهربانی و عطوفت، عشق و ایثار را در كنار همدلي معنا ببخشيم.

فرماندار با بيان اينكه آموزش و پرورش وسيله ي رسيدن به كمال و سعادت است خاطر نشان كرده است نظام آموزش و پرورش به عنوان مهم ترين ركن در هر جامعه شناخته مي شود و در جهان كنوني تنها وسيله دسترسي به توسعه و پيشرفت مي باشد.

رئيس شوراي آموزش و پرورش شهرستان در ادامه با اشاره به نامگذاري سال جاري به نام توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني از سوي مقام معظم رهبري افزوده است بي شك مي توان با استفاده از پتانسيل هاي موجود در آموزش و پرورش زمينه تحقق اين شعار ملي را فراهم كرده و دشمنان را در رسيدن به اهداف شوم شان ناكام گذاشت.

وي در اين پيام بر اجراي صحيح سند تحول بنيادين نظام آموزشي تأكيد كرده و تصريح نموده است اجراي صحيح سند تحول بنيادين در آموزش و پرورش مي تواند منشاء پيشرفت در آينده باشد و كشور را هر چه زودتر به افق چشم انداز بيست ساله نزديك كند. 

سيفي در پايان ضمن تبریک سال تحصیلی جدید و فرارسيدن بهار تعليم و تربيت به معلمان، دانش آموزان و خانواده هاي آنها، از خداوند متعال توفیقات روزافزون نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران را تحت توجهات خاصه حضرت ولیعصر(عج) و زعامت مقام معظم رهبری مسألت نموده است.  

 

آدرس کوتاه :