شناسه : 698282
فرماندار يزد:

آموزش و پرورش نقش اساسي در توسعه همه جانبه كشور دارد


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، عزيزا...سيفي در مراسم توديع و معارفه مدير جديد آموزش و پرورش ناحيه 2 يزد بر نقش محوري آموزش و پرورش در توسعه و پيشرفت همه جانبه كشور تأكيد كرد.
فرماندار يزد:

عزيزا...سيفي با بيان اينكه آموزش و پرورش مي تواند موجب توسعه سایر بخش های جامعه شود خاطر نشان كرد: آموزش و پرورش به عنوان دستگاه مهم و زير بنايي است که نقش اساسی در رشد و توسعه همه جانبه کشور دارد .

فرماندار با اشاره به اينكه هر زمان به آموزش و پرورش توجه شده ، شاهد تحوّل در سایر بخش ها بوده ایم افزود: مي توان با برنامه ريزي مناسب و كارآمد مسئولان در عرصه تعليم و تربيت رشد و توسعه را در همه بخشهاي فرهنگي ، سياسي ، اجتماعي و ... براي استان به ارمغان آورد.

وي تصريح نمود : شهرستان يزد در چند سال اخير توانسته در بخش آموزش و پرورش رشد قابل توجهي داشته باشد كه كسب رتبه هاي برتر در كنكور سراسري و مسابقات علمي نشان دهنده اين موفقيت ها است.

در ادامه رحيمي نژاد مدير كل آموزش و پرورش استان يزد گفت : عظمت ، گستردگی ، پیچیدگی و خاص بودن دستگاه تعلیم و تربیت ، آموزش و پرورش را نیازمند به بهره مندی از همراهی عمومی کرده است .

محمد کاظم رحیمی نژاد افزود : اگر آموزش و پرورش استان از جایگاه خاصی برخوردار است و در سطح کشور حرفی برای گفتن دارد ناشی از همراهی فرد به فرد فرهنگیان ، خانواده ها و مسئولان استانی است.

در اين مراسم از خدمات مرآت امين الرعايا تقدير و محمد مهدي فلاحتي به عنوان مدير آموزش و پرورش ناحيه 2 يزد معرفي شد.

آدرس کوتاه :