شناسه : 695075
فرماندار یزد:

آموزش صحیح سلامت انتخابات را تضمین خواهد کرد


به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان یزد ، عزیزا... سیفی در جمع اعضای شعب ، کاربران IT ، نمایندگان فرماندار تصریح کرد: آموزش صحیح سلامت انتخابات را تضمین خواهد کرد.
فرماندار یزد:

عزیزا... سیفی با بیان اینکه دشمنان نظام جمهوری اسلامی در صدد این هستند که بار دیگر با انواع هجمه های تبلیغاتی انقلاب را زیر سئوال ببرند گفت: از ماهها قبل دشمنان داخلی و خارجی بخصوص استکبار جهانی با ایجاد فضای آلوده تبلیغاتی ، به کار بستن تحریمها ، و تهدیدها خواهان این هستند تاکشور را با چالشی دیگر روبرو سازند که ملت شریف ایران اسلامی باز هم در روز 12 اسفند ماه کابوسی دیگر را برای دشمنان ایجاد خواهند کرد.

فرماندار با اشاره به اینکه آموزش صحیح  و هدفمند سلامت انتخابات را تضمین خواهد کرد خاطر نشان کرده است دوره های آموزشی در شهرستان یزد طی 7 مرحله توسط کمیته آموزش برنامه ریزی شده است که در این دوره ها تمامی مجریان انتخابات حضور خواهند یافت.

سیفی اظهار کرد در این دوره انتخابات آموزش از ارکان اساسی می باشد.

رئیس هیأت اجرایی شهرستان یزد با تأکید به اینکه توجه به قانون ملاک تمام مجریان برگزاری انتخابات می باشد تصریح کرد باید در دوره های آموزشی قوانین دقیق ارائه شود تا در روز اخذ رأی بدون کمترین مشکل و شائبه ای روند انتخابات اجرا شود.

وی اعلام کرد 304 شعبه ی در حوزه انتخابیه یزد و صدوق آماده اخذ رأی در روز انتخابات از مردم است.

 

 

آدرس کوتاه :