شناسه : 695155
فرماندار یزد:

آموزش‌ تخصصی کاربران شعب با موفقیت پایان یافت


به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان یزد،عزیزالله سیفی فرماندار یزد گفت: آموزش‌ تخصصی کاربران شعب با موفقیت پایان یافت.
فرماندار یزد:

عزیزا... سیفی با بیان اینکه در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اکثر فرآیندهای به صورت مکانیزه می باشد گفت: با توجه به اینکه این دوره از انتخابات به صورت رایانه ای است  و نیاز به آموزش سامانه جامع انتخابات بیش از پیش احساس می شد کلاسهای آموزش تخصصی برای کاربران IT شعب برگزار شد و تمامی این افراد در این کلاسها حضور یافته و با این سیستم به صورت کاربردی آشنا شدند.

فرماندار با اشاره به اینکه تمامی شعب اخذ رای به امکانات رایانه ای مجهز شده اند خاطر نشان کرد طی تعاملی که با ادارات و نهادهای شهرستان صورت گرفته است بحمدالله با جذب نیروهای متخصص از و تجهیز شعب به امکانات سخت افزاری و نرم افزاری با تعامل مناسب ادارات و نهادهای شهرستان  در روز 12 اسفند  با هیچ مشکلی در حوزه فناوری و اطلاعات روبرو نخواهیم بود.

سیفی با تأکید به این مطلب که برگزاری انتخابات رایانه ای خطا و اشتباهات را کاهش خواهد دادتصریح کرد : پايگاه داده كد ملي افراد در كامپيوتر تمامي شعب قرار گرفته و احراز هويت و تكراري بودن رأي دهنده، در همان لحظه امکان پذير است.

وی بیان نمود :آخرین مرحله مانور استعلام شماره ملی از شعب اخذ رای سه شنبه مورخ 9/12/90 برگزار خواهد شد تا موانع و مشکلات احتمالی شناسایی تا در این چند روز آینده مرتفع گردد.

 

آدرس کوتاه :