شناسه : 695175
فرماندار مرکز حوزه انتخابیه یزد وصدوق:

امنیت و آرامش لازمه برگزاری انتخابات با شکوه است


به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان یزد، عزیزا... سیفی در جمع پرسنل فرماندهی انتظامی شهرستان و روسای کلانتری های تأکید کرد: امنیت و آرامش لازمه برگزاری انتخابات باشکوه می باشد.
فرماندار مرکز حوزه انتخابیه یزد وصدوق:

عزیزا... سیفی در این جلسه با بیان اینکه امنیت و آرامش لازمه برگزاری انتخابات با شکوه است گفت:امنیت به عنوان یکی از ارکان اساسی برگزاری انتخابات می باشد و در این راستا نیروی انتظامی با تدوین برنامه های مناسب باید امنیت انتخابات را تأمین نمایند.

فرماندار با اشاره به اینکه ایران اسلامی و یزد دارالعباده در حال حاضر در بهترین شرایط امنیتی قرار دارد خاطر نشان کرد : فضای آرام و بدون کوچک ترین تهدیدی را در فضای سیاسی ، اجتماعی و امنیتی کشور و شهرستان شاهدیم که این موضوع نوید برگزاری انتخابات آرام و پرشور را خواهد داد.

رئیس شورای تأمین شهرستان با تأکید بر اینکه انتخابات در ایران توسط خود مردم اجرا می شود تصریح کرد: امروز شاهد هستیم کشورهایی که خود را مهد دموکراسی می دانند مردم کمترین نقش در برگزاری انتخابات دارند

وی اعلام نمود: کمیته امنیتی و انتظامی باید مدبرانه در راستای چالشهای احتمالی که امکان اختلال در امر برگزاری انتخابات و جو سازی موجب بستر سازی فتنه و انحراف خواهد شد برنامه ریزی نماید .

در ادامه این جلسه طالب پور فرمانده انتظامی شهرستان یزد گفت: تمام اقدامات امنیتی و انتظامی اندیشیده شده است و انشاءاله در روز12 اسفندماه بدون هیچ مشکلی و با حضور گسترده مردم حماسه ای دیگر رقم خواهد خورد.

در این جلسه روسای کلانتری های شهرستان آمادگی خود را برای برقراری امنیت روز انتخابات اعلام نمودند.

آدرس کوتاه :