شناسه : 697410
فرماندار يزد:

امكانات لازم جهت آغاز سال تحصيلي در شهرستان فراهم شده است


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ، عزيزا...سيفي فرماندار و رئيس شوراي آموزش و پرورش شهرستان يزد گفت: با توجه به برنامه ريزي هاي به عمل آمده همه امكانات و شرايط براي آغاز سال تحصيلي در شهرستان يزد فراهم شده است.
فرماندار يزد:

عزيزا...سيفي گفت: از ماههاي گذشته با تشكيل كميته هاي متعدد برنامه ريزي لازم جهت بازگشايي مدارس صورت گرفته است و در اين خصوص همه مدارس براي استقبال از دانش آموزان آماده مي باشند.

فرماندار با اشاره به اينكه در سال تحصيلي جديد نظام 3-3-6 در مدارس شهرستان اجرايي خواهد شد خاطر نشان كرد: با تلاش و پيگيري هاي بعمل آمده مقدمات لازم از لحاظ نیروی انسانی ، فضا و تجهیزات آموزشی براي اجراي اين طرح فراهم شده است و اميدواريم گام مهمي در مسير اجراي سند تحول بنيادين نظام آموزشي برداريم.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان یزد گفت : باید در آستانه سال تحصیلی جدید تمام دستگاههای ذیربط اقدامات لازم را جهت هر چه با شکوه تر برگزار شدن سال تحصیلی 92 – 91 انجام دهند.

وي اظهار داشت: به همين منظور در خصوص مسائل ترافيكي و روان بودن ترافيك در روزهاي آغاز سال تحصيلي با راهنمايي و رانندگي هماهنگي لازم به عمل آمده است.

سيفي با تأكيد به اينكه مسائل تغديه اي و بهداشتي مدارس بايد مورد توجه قرار گيرد افزود: مركز بهداشت شهرستان در اين خصوص از مدارس شهرستان بازديد و ضمن بررسي مسائل بهداشتي مشكلات احتمالي را مرتفع خواهد نمود.

 

آدرس کوتاه :