شناسه : 12746539

آمار همچون چراغی است که نقاط تاریک و مبهم در تصمیم گیری ها را روشن می سازد


فرماندار یزد به مناسبت اول آبان ماه روز آمار و برنامه ریزی در گفتگو با روابط عمومی فرمانداری تأکید کرد: آمار و اطلاعات پایه و اساس هر تحقیق، تصمیم گیری و برنامه ریزی است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، محمود شاکری شمسی در این خصوص با بیان اینکه آمار و اطلاعات سنگ زیر بنای برنامه ریزی در بخش های مختلف کشور است اظهار داشت: با در اختیار داشتن آمار قابل اطمینان و به روز برنامه ریزی و سیاستگذاری صحیح شکل خواهد گرفت.

فرماندار یزد تصریح کرد: آمار همچون چراغی است که نقاط تاریک و مبهم در تصمیم گیری را روشن می سازد.

وی گفت: از جمله رموز موفقیت و پیشرفت هر سازمانی دستیابی به آمارهای صحیح  و به موقع است.

عالی ترین مقام اجرایی شهرستان با اشاره به اینکه برنامه ریزی و تدوین برنامه بدون آمار و اطلاعات ممکن نیست افزود: آمار ارزیابی گذشته و پیش بینی آینده است.

مدیر اجرایی سرشماری عمومی کشاورزی شهرستان یزد خاطر نشان کرد: هم زمانی روز آمار و برنامه ریزی امسال با اجرای طرح سرشماری عمومی کشاورزی را باید به فال نیک گرفت و این روز را به همه دست اندرکاران آمار و برنامه ریزی کشور تبریک می گویم.

شاکری شمسی در پایان با تأکید به این مطلب که طرح سرشماری عمومی کشاورزی از 5 مهرماه آغاز و تا 18 آبان ماه ادامه همزمان با سراسر کشور در شهرستان یزد در حال اجرا است اظهار داشت: در این چند روز باقی مانده از اجرای طرح، فرصت خوبی است تا مردم با همکاری با مأموران سرشماری و ارائه اطلاعات صحیح زمینه رشد و توسعه و بالندگی ایران عزیز را در بخش کشاورزی فراهم آوریم.

 


آدرس کوتاه :