شناسه : 699162
فرماندار يزد خبر داد

آمادگي كامل دستگاههاي اجرايي در اسكان مسافران نوروزي


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ، عزيزا...سيفي از آمادگي كامل همه دستگاههاي اجرايي مسئول شهرستان در اسكان مسافران نوروزي خبر داد.
فرماندار يزد خبر داد

عزيزا...سيفي در اين باره گفت: استان يزد و به تبع آن شهرستان يزد به سبب وجود بناهاي تاريخي جذاب هر ساله در ايام نوروز پذيراي مسافران زيادي از تمام نقاط ايران مي باشد.

فرماندار گفت: به همين منظور با برنامه ريزي هاي صورت گرفته و تشكيل ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي در شهرستان همه دستگاههاي اجرايي از آمادگي كامل براي استقبال شايسته از ميهمانان برخوردار هستند.

وي افزود: در زمينه اسكان مسافران اقدامات موثري صورت گرفته است كه علاوه بر 47 هتل و مهمان پذير مي توان به آماده سازي و تجهيز 218 مدرسه در شهرستان يزد توسط آموزش و پرورش اشاره كرد.

رئيس ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي شهرستان يزد گفت: به منظور رفاه هر چه بيشتر مسافران سه پايگاه جهت ثبت نام و اسكان در مدارس در نظر گرفته شده است كه به شرح ذيل اعلام مي گردد:

1- پايگاه مركزي ميدان همافر آموزشگاه رسوليان

2- پايگاه شماره 1 خيابان مطهري جنب پمپ بنزين روحانيون دبيرستان دخترانه بهادري

3- پايگاه شماره 2 بلوار شهيد دشتي كوچه روبروي بيمارستان بوستان ناجي دبيرستان دخترانه حميده خيرانديش

سيفي همچنين اظهار داشت : مهمانسراي ادارات و نهادها و واحدهاي صنعتي استان نيز مي باشند.

فرماندار با اشاره به اقدامات صورت گرفته توسط شهرداري يزد خاطر نشان كرد: 4 بوستان از جمله ، بوستان بزرگ شهر، غدير، هفتم تير و پارك بزرگ كوهستان نيز جهت چادر زني مسافران نوروزي در نظر گرفته و تمهيدات لازم در اين خصوص نيز انديشيده شده است همچنين در صورت تغيير شرايط آب و هوايي جهت نصب چادر در سالن هاي ورزشي نيز هماهنگي لازم با ادارات ذيربط انجام شده است.

آدرس کوتاه :