شناسه : 160149486

اعلام مسیر‌های راهپیمایی ۲۲ بهمن در یزد


جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد مسیر‌های راهپیمایی خودرویی و موتوری را اعلام کرد.

به گزارش ورابط عمومی فرمانداری یزد، سعید زارع از تشکیل کارگروه مراسم ۲۲ بهمن ماه در استان یزد خبر داد و گفت: به منظور برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم ۲۲ بهمن ماه، کارگروه ویژه‌ای متشکل از نیرو‌های فعال اجتماعی و هیئت‌های مذهبی و ورزشی تشکیل شده است.
وی با اشاره به شرایط کنونی جامعه و شیوع بیماری کرونا افزود: با توجه به شیوع ویروس کووید۱۹ مقرر شد راهپیمایی به صورت متفاوت با سال‌های گذشته در قالب رژه موتوری و خودرویی برگزار شود.
زارع تصریح کرد: با توجه به محدودیت‌های کرونایی، علاوه بر رژه موتوری و خودرویی، در بستر فضای مجازی نیز برای همه اقشار مردم شهیدپرور استان برنامه‌ای در نظر گرفته شده و علاقه مندان می‌توانند بدین منظور تا روز ۲۱ بهمن ماه برای شرکت در این راهپیمایی مجازی به آدرس اینترنتی fajr.ccip.ir مراجعه کنند.
جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ادامه داد: راهپیمایی موتوری و خودرویی از ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه ۲۲ بهمن ماه آغاز می‌شود.
وی اظهار داشت: مسیر راهپیمایی در شهر یزد بدین شرح اعلام شد؛ میدان امام حسین (ع)، بلوار دانشجو، میدان شهدای محراب، بلوار آیت الله مدرس، میدان نماز، میدان آیت الله خاتمی، بلوار دهه فجر، میدان حضرت امام رضا (ع).
آدرس کوتاه :