شناسه : 1330556

اعطای مدرک به 313 قرآن‌آموز بخش زارچ


حجت الاسلام والمسلمین دهقان، امام جمعه بخش زارچ روز گذشته، 17 اسفند در مراسم اهدای گواهینامه قرآنی به برگزیدگان دوره های آموزشی مهد قرآن این بخش اظهار کرد: فرهنگ قرآن امر مهمی است که باید در کنار سایر شئون زندگی فردی و اجتماعی بشر، مورد توجه قرار گیرد.

حجت الاسلام والمسلمین دهقان، امام جمعه بخش زارچ روز گذشته، 17 اسفند در مراسم اهدای گواهینامه قرآنی به برگزیدگان دوره های آموزشی مهد قرآن این بخش اظهار کرد: فرهنگ قرآن امر مهمی است که باید در کنار سایر شئون زندگی فردی و اجتماعی بشر، مورد توجه قرار گیرد. وی بی توجهی به ظرفیت وحدت بخش قرآن مجید را غفلت بزرگ ملت های مسلمان برشمرد و افزود: باور نداشتن به مفاهیم قرآنی و وعده های پروردگار غفلتی است که عملاً مانع وحدت، عزت و اقتدار امت اسلامی می شود.

 حجت الاسلام دهقان در ادامه، اعطای بیش از 313 گواهی و مدرک مدرک قرآنی به برگزیدگان دوره های آموزشی را در سطح منطقه امری کم نظیر و قابل تحسین قلمداد کرد و از خدمات و تلاش های مدیریت مهد قرآن کریم زارچ تقدیر کرد.

 محمدرضا خوشنویس، مدیر مؤسسه مهد قرآن کریم زارچ هم در این مراسم ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های این مؤسسه گفت: کلاس های آموزشی، شامل رشته های روخوانی، روان خوانی، قرائت قرآن همراه با تجوید عملی، آشنایی با واژه های قرآنی، ترجمه و مفاهیم، شناخت و کاربرد آیات موضوعی قرآن، حفظ کل قرآن کریم وغیره برگزار شده است. گفتنی است؛ اجرای تلاوت قرآن کریم، همخوانی، سخنرانی، پخش کلیپ و حفظ قرآن توسط نونهالان، از دیگر برنامههای این مراسم بود.آدرس کوتاه :