شناسه : 701234
فرماندار یزد:

اعضاي شوراي اسلامي شهر بايد در جهت رفع مشكلات و معضلات شهر گام بردارند


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد ، عزیزا...سیفی در مراسم تحلیف اعضای شورای اسلامی شهر یزد از همه عوامل مجری در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان یزد تقدیر کرد.
فرماندار یزد:

عزیز الله سیفی فرماندار در این مراسم با بيان اينكه تعامل و هماهنگي با ساير دستگاهها، برنامه ريزي ، تلاش بي وقفه و ... از عوامل تأثيرگذار در موفقيت شوراي اسلامي است اظهار كرد: اعضاي شورا بايد با شناسايي مشكلات و نيازهاي شهر در جهت مرتفع نمودن آنها گام بردارند.

فرماندار با اشاره به هماهنگی و تعامل همه افراد برگزاری انتخابات خاطر نشان کرد:  تعامل و هماهنگی بین ستاد انتخابات استان و شهرستان و همه عوامل در سطح شهرستان باعث شد که این انتخابات بدون هیچ مشکلی این در شهرستان صورت بگیرد.

وی افزود: ما در زمان انتخابات از شروع ثبت نام تا شمارش آرا و رسیدگی به شکایات و تائید نتیجه انتخابات، با هیچ مشکلی مواجه نشدیم.

فرماندار یزد اضافه کرد: در سطح شهرستان یزد بالغ بر 11 هزار نفر با ستاد انتخابات شهرستان و در جهت هرچه بهتر برگزار شدن این انتخابات همکاری کردند.

سیفی  تعداد شرکت کنندگان در انتخابات شورای شهر یزد را 182 نفر را عنوان کرد  و گفت: پس از مراحل قانونی و انجام بررسی ها، 141 نفر برای رقابت در این عرصه مورد تائید قرار گرفتند.

 

آدرس کوتاه :